1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wrzucałem grę na konsolę z Softmodem, BŁĄD 7 i 21.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rafayekxx, Październik 30, 2011.

1. rafayekxx

rafayekxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, wczoraj bawiłem się konsolą a mianowicie miałem wgranego mojego kochanego softmoda od Gangst3r'a i na Partycji 4 była gra w obrazie IMG (Tak myślałem ale poprzedni właściciel zostawił tu plik z gry) a więc zrzuciłem ją (ten plik) na kompa i usunąłem z partycji 4 bawiłem się do wieczora konsolą podmieniając pliki z softmoda a mianowicie zrobiłem sobie własny obrazek ładowania (Który działa na 100% bo sprawdzałem) i to wszystko a tak to latałem po plikach (NIC NIE USUWAŁEM ANI NIE DOTYKAŁEM) ;d... no więc przyszedł wieczór a ja na forum dowiedzialem się że IMG toolem mogę otworzyć tą grę (OKAZAŁO SIĘ ŻE TO TEKSTURY I MODELE Z GRY) więc wrzucilem go na partycje 4 a gre (Ten plik) na partycję 3 i z tego co pamiętam to w połowie wyskoczył jakiś błąd 0...038..... coś tam... konsola świeciła się na zielono cały czas no więc usunąłem tą grę (Ten plik) z partycji 3 i wrzuciłem jeszcze raz wszystko weszło ładnie poszedłem do pokoju włączam konsolę a tu otrzymuję błąd 21 a gdy odepnę dysk mam błąd 7 nie 07 tylko 7 i dioda miga na zielono czerwono, ludzie pomocy ;d sory za ew bledy ale pisze w pospiechu gdyz spac nie moglem i nie dociera do mnie ze moj kochany staruszek sie zepsul ;d

Robiłem to Explorerem 360

Jest to classic crystal z daty 2004-09-04

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Pomyliły ci się działy kolego