1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wrzucanie dem na pendriva

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez patryk147369, Lipiec 9, 2010.

1. patryk147369

patryk147369 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Otoz wszystko robie jak w tym temacie :http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/[tutorial]-wgrywanie-gier-demo-na-pendriva-50472.html i jak biore new folder i wpisuje ta nazwe biore ok i wyskoczyl mi jakis blad.. wie ktos moze co to jest i czy da rade inaczej wgrac dema na pendriva zeby wrzucic na konsole? dzieki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. loczardo

loczardo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Znam o wiele lepszy sposób... Logujesz się do Xbox Live i pobierasz bez problemu dema gier...

4. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Tak właściwie to nie ten dział:)

5. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeśli nie możesz nagrać na pendrive to nagraj na płytę DVD. Ja takie kupuję za 1zł. Gry śmigają :). Następnym razem patrz gdzie zakładasz temat :).

6. patryk147369

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie no masakra ten poradnik na tym forum jak nagrywac dema na pendrive jest strasznie niedokladny robie tam wszystko co pisze i nie moge nagrac zadnego dema.Ma ktos moze lepszy poradnik albo ktos moze wytlumaczy? bede wdzieczny bo narazie zadnej gry nie mam wiec licze tylko na dema ;/

a jeszcze jedno pytanie czy demo da rade nagrac na plyte taka zwykla bo dvd chyba nie mam i czy nie ebdzie bralo tego za pirata? Jak tak to jak sie nagrywa demo na plyte?

7. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    jaki blad ci wyskakuje? jak nikt nie wie jaki to błąd nikt ci nie pomoże, sproboj zapytac w tym temacie w ktorym jest poradnik, ewentualnie wyslij PW do tworcy tego poradnika moze ci pomoze

8. PremiumPRO

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wielki mi problem. Czy na świecie zabrakło płyt DVD? To kosztuje 1zł. Zamiast się męczyć można pójść do sklepu i kupić płyte.

9. patryk147369

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tam wogole jest nie szczegolowo wyjasnione .Jak mam demo ( w 6 partach winrara) to co mam zrobic? mam je rozpakowac w folderze? I jak potem zrobic zeby ten folder nazywal sie 00000000000 nie czaje tego wogole

10. PremiumPRO

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    zaznacz je wszystkie > PPM (prawy przycisk myszki) > wypakuj tutaj > pomogłem? kliknij dziękuje :)

11. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    przeciez tam wszystko jest napisane.
    Wiadomo ze trzeba to wypakowac...

12. patryk147369

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no to jest wypakowalem i jets folder contect czy cos takiego i chce ten program otworzyc tym programem ale nie mozna bo pisze ze nie ma nazwy czy cos takiego

13. patryk147369

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a jakbym nagral te demo na plytke zwykla 700 mb to by poszlo? jak tak to jak to nagrac zeby dobrze dzialalo?

14. PremiumPRO

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może pójdzie. Masz taki program jak nero? Ja tym nagrywam i jest świetnie. Jak masz to ustaw szybkość na minimum, tak podobno jest najlepiej. Myśle, że pójdzie chyba, że twoje demo zajmuje więcej niż 700MB.

Wczytywanie...

Poleć forum