1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wrzucanie gier na dysk konsoli PROBLEM

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mefistofeles1991, Czerwiec 9, 2013.

1. mefistofeles1991

mefistofeles1991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mainz, Germany, Germany
    Witam wszystkich forumowiczów...
    Mam mały problem z grą Battlefield 3 a polega on na tym że...
    Posiadam xboxa slima z LT 3.0, nagrywam ihasem z wgranym burnerem max i nagrywam na verbatimach MKM003 ale mam taki problem że przy niektórych grach podczas weryfikacji wyskakuje mi błąd w okolicach 50% (z tego co czytałem to znany problem i mam EEPROM i ustawienia imgburn do regulacji ale to nie dlatego założyłem temat) Mianowicie nagrałem BF3 (składa się z 2 płyt) Pierwsza płyta poszła bez problemu weszła na dysk zainstalowała dodatki HD... SinglePlayer jest natomiast na CD 2 i to jest pies pogrzebany... Przy próbie nagrania płyty drugiej wyskoczył mi błąd weryfikacji, gry nie da się skopiować na dysk... Tak wiem że idzie ją odpalić z płyty ale gra zacina się zawsze w tym samym miejscu na początku gry...
    I mam takie pytanie...
    Posiadam na dysku PC jeszcze obraz ISO od drugiej płyty... Próbowałem ją wypakować ISO2GOD i wgrać na pendrive ( chodzi mi o to żeby wrzucić grę na dysk konsoli i odpalić z dysku a gra będzie po prostu wiedziała że płyta jest w napędzie) lecz po wgraniu gry na pendrive na konsoli system --> pamięć masowa --> i pen na którym znajduje się gra wygląda jak by był pusty :( co zrobić? czy wgl dobrze kombinuje i mogę zrobić taki przekręt? Dodam że nie mam teraz jak wypalić drugi raz płytki bo już mi się skończyły... :(
    Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  4. Rapzes

Rapzes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Albo pendrive nie jest sformatowany pod FAT32 albo nie masz RGH

5. mefistofeles1991

mefistofeles1991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mainz, Germany, Germany
    Tak... Nie mam RGH ale... Kiedyś próbowałem wrzucić grę z pendrive na dysk konsoli skonfigurowana pod NONJTAG czy jak to tam było... Grę bez problemu skopiowałem na dysk konsoli i wyświetlało mi nazwę gry i okładkę w moich grach tylko wyskakiwał błąd włóż płytę... I na tej samej zasadzie chce wrzucić drugą płytę BF3 (płytę mam grać na niej nie idzie ale wydaje mi się że odczyta jako ori)

6. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale kombinator.... Weź zwykłą dvd dl i nagraj zwykłą wypalarką przez img burn szybkością 2,4x i musi działać.

Tapnięte z Xperi Play

Wczytywanie...

Poleć forum