1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wspaniała replika egzotyka z Destiny

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 29, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Do dobie drukarek 3D tworzenie gadżetów związanych choćby z grami przestało być tak skomplikowane jak kiedyś, ale na pewno zyskało na jakości. Miedzy innymi dzięki tej technologii Kirby Downey był w stanie stworzyć tak fajną replikę broni z Destiny.

Kirby zajmuje się zawodowo projektowaniem wszelakiej maści przedmiotów. Ostatnio stworzył robiący wrażenie w pełni trójwymiarowy model spluwy Thunderlord.

Zbudowanie tego "maleństwa" zajęło mu mniej więcej 196 godzin, choć jestem przekonany, że dużą część tego czasu zajął sam proces druku 3D, który nie trwa zbyt krótko. Model składa się z 45 części wydrukowanych z różnych materiałów: PLA, Ninjaflex oraz włókna węglowego.

Zobaczcie jaki był efekt końcowy. Myślę, że wielu fanów Destiny skusiło by się na zakup tego potwora, ale mam wrażenie, że cena mogłaby jednak trochę onieśmielać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Spodziewałem się vexa a nie takiego złomu jak thunderlord. Samo wykonanie świetne.

Wczytywanie...

Poleć forum