1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wspaniałe oceny Far Cry'a 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Listopad 27, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wiemy już, że Far Cry 3 zaczyna się sielankowo. Bankiety, śmiechy, balety , skoki spadochronowe. Zabawa dotyczy jednak tylko wirtualnych postaci i nie trwa długo. Jak będzie w przypadku deweloperów gry?

Zdaje się, że ekipa Ubisoftu może już otwierać butelki szampana. Pierwsze recenzje gry już wylądowały w zachodnich serwisach branżowych i zdecydowanie nie brakuje entuzjastycznych głosów.

Póki co najwyższą notę wlepił Eurogamer (10/10). Recenzent podkreśla, że Far Cry 3 jest niesamowitym osiągnięciem technicznym (grafika), ale również gameplayowym - to jeden z najlepszych sandboksów w historii. Prawie tak samo entuzjastyczne okazują się recenzje IGN (9/10), Worth Playing (9/10), Game Informera (9/10), CVG (94/100) , GamePro (9/10).

Niższe noty wystawiło tylko Game Trailers (86/100), Official Xbox Magazine (85/100) oraz EDGE (8/10). Game Trailers wskazuje jako wadę Far Cry 3 słaby tryb kooperacji oraz współzawodnictwa mulitplayerowego. Ten sam problem wymienia w swojej recenzji Official Xbox Magazine.

Premiera Far Cry 3 odbędzie się 29 listopada.

źródło : Jedyną wadą Far Cry 3 jest multiplayer? | PPE.PL - Portal PSX Extreme

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    dokladnie wedlug mnie ta gra na 100 % wygra w tym roku :) bez apelacyjne cod sie kryja :D przy tym

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    chwile pograłem, graficznie jest tak sobie, wiem ze konsola jest juz wiekowa i do PC startu nie ma ale liczylem na nieco lepsza grafike

5. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Far Cry 2 też miało dobre oceny, a potem większość ludzi jechało po grze. Nie po to Ubi wydaje miliony na promocje żeby oceny były słabe. :smile:

6. rockman85

rockman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mi sie jednak wydaje ze ta gra to bedzie pocisk...

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

1 osoba to lubi.
  7. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Wiedziałem że gra będzie świetna :) teraz tylko zbierać $$$ na nią.

1 osoba to lubi.
  8. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Wiedziałem, że nie będę musiał się martwić, że wyrzucam kasę w błoto :) Klimaty polowań, zasadzek, eksploracja dużego świata... To taki Skyrim, tyle, że z bronią palną :D Kurierze, przybywaj !

9. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Czy ja wiem... Na pewno wszędzie zgodnie piszą że błędy dwójki są poprawione, a gracze tylko wymieniali najbardziej tylko posterunki i broń więc reszta musi być kosa!

10. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    FC3 to zupełnie inna gra od CoD'a.
    Owszem jest to także FPS ale nie idziesz tam liniowo z punktu A do B i zabijasz wszystko co się rusza w polu widzenia tylko masz ogromy świat i sam w dowolnej chwili wybierasz czy chcesz wykońać misję główną czy jakąś pomocniczą i by tam dotrzeć musisz przemierzać ogromne połacie terenu.
    A wyspa jest naprawdę duża i by przemieścić się z jednego punktu do drugiego masz do dyspozycji różnego rodzaju pojazdy (jeepy, skutery wodne, pontony, motorówki, lotnie itp.)
    Z tym że będzie to jedna z NAJLEPSZYCH gier w tym roku to owszem mogę się z Tobą zgodzić w 100% !!!

Dziś widziałem ją u znajomka, pograłem z godzinkę i czym dłużej grałem tym CORAZ LEPIEJ, a graficznie naprawdę super i jak dla mnie rewelacja (nie ma się do czego przyczepić).... eh za 2 dni będę chyba pierwszy w kolejce do sklepu by ją kupić, bo to jedna z niewielu gier na które warto wydać te 2 stówki i nie żałować ! - POLECAM

1 osoba to lubi.
  11. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tytuł obowiązkowy :) po AC III

12. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    tak dużo gier do kupienia, tak mało siana...

1 osoba to lubi.
  13. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Co tu dużo mówić... Must play.

14. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Wspaniała gra = wspaniałe oceny :)

15. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Gdybym mial wiecej czasu to rozsiadłbym się wygodnie w fotelu, odpalił FC 3 i grałbym bez opamiętania :D

Wczytywanie...

Poleć forum