1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Współużytkowanie Ea Access?

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez xdaavi, Listopad 21, 2015.

1. xdaavi

xdaavi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, jako że niedługo przesiadam się na XOne, mam pytanie co do współużytkowania abonamentu ea Access na jednej konsoli przez dwie osoby, czy w ogóle istnieje taka możliwość? Wiem że taką funkcję posiada tylko konto Gold.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Access też będzie działać... Tylko, gry przed premierą te godzinowe trial będą działać tylko na tym koncie to jest EEA wykupiony.
    Reszta gier z valut działa normalnie na całej konsoli.

4. xdaavi

xdaavi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    To świetnie! Dzięki za odp.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum