Wsteczna Kompatybilność "Do instalacji"

PyzaVader

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam posiadam Xboxa One jakiś czas wcześniej miałem też Xboxa 360, cały czas gram na jednym koncie, nigdy nie logowałem się na innej konsoli ani nie tworzyłem konsoli domowej na one, w zakładce do instalacji miałem pewną listę gier ,były to gry ze wstecznej kompatybilności dokładnie nie pamiętam Halo Reach, Gearsy 2, 3, Operation Flashpoint nawet jakieś Assassins Black Flag i II, Pool Nation fx, jakiś Metal Gear Phantom, i jeszcze jakieś gierki, było ich sporo że nawet nie pamiętam, nie wszystkie były że wstecznej, a niedawno wszystko wyparowało i została tylko Beta Battlefronta Division jeden Assassins i w sumie jeszcze to w co grałem i usunąłem z dysku, a reszta przepadła i w sumie nie wiem o co chodzi, ma ktoś pomysł co mogło się stać? Microsoft dawał przecież jakieś gry ze wstecznej za free?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Za free ze wstecznej to dają tylko te z goldem, resztę to musisz sobie kupić.
Może miałeś jeszcze jakieś konto ustawione jako domowe i to konto wyparowało razem z grami?
 

PyzaVader

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Za free ze wstecznej to dają tylko te z goldem, resztę to musisz sobie kupić.
Może miałeś jeszcze jakieś konto ustawione jako domowe i to konto wyparowało razem z grami?
Nom właśnie nie miałem, dopiero zamierzam z kumplem to ustawić :p nie wiem ciężko mi to wytłumaczyć skąd te gry były możliwe że ktoś mnie hakna i może niedawno usunął mój profil, choć często hasło zmieniam to trochę mało prawdopodobne :p bo jak ktoś doda mój profil jako domowy na swojej konsoli to jego zawartość też dostanę tak?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie to on dostanie Twoją zawartość a nie że Ty jego...
 

PyzaVader

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Aha czyli nawet jak ja stworze z kumplem konsole rodzinną, dam mu moje konto to on będzie miał moje gry ale ja jego nie, nie da się tego zrobić jakoś w dwie strony tak że jak on coś kupi u siebie na koncie to ja też będę to miał ?
Bo generalnie jak już nie będę z nim tworzył konsoli rodzinnej, tylko będę chciał to zrobić z kimś innym to on już nie będzie mógł grać w te gry tak ?
Sorry że tak zboczyłem z tematu.
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ty dajesz mu swoje i on ustawia u siebie je jako domowe a on daje Ci swoje i ty ustawiasz je jako domowe u siebie. Prościej się nie da.


Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
 

Do góry Bottom