1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wsteczna kompatybilność i Slim 4GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez YarOslaf, Kwiecień 14, 2011.

1. YarOslaf

YarOslaf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk
    Witam serdecznie,

To mój pierwszy temat tutaj na forum. Przeglądałem kilka thread'ów gdzie były poruszane podobne sprawy ale nie znalazłem żadnego (a przynajmniej tak mi się osobiście wydaje...) który by wyczerpał wszystkie moje pytania odnośnie posiadanego sprzętu i wahania co do kwestii wstecznej kompatybilności X360 w przypadku mojej konsoli.

Posiadam X'a w wersji Slim 4GB. Konsola nie jest przerobiona także puki co lece na oryginałach. Zastanawiam się nad kupnem kilku pozycji ze starego Xbox'a (zwłaszcza Halo i Ninja Gaiden 1).
    Tutaj pojawiają się moje niejasności i pytania:

1. Czy posiadając Slimke z pamięcią wewnętrzną 4GB będę mógł ciupnąć załóżmy w Ninja Gaiden? Wyczytałem w paru tematach ze niezbędne do grania na 360 w gry ze starego Xbox'a jest posiadanie HDD w konsoli. Z tym że te odpowiedzi dotyczyły konsol przerobionych lub zwykłych 360'tek (nie Slim) w wersji Arcade gdzie jak wiem dołączane są karty pamięci na których nie ma opcji żeby zainstalować grę.

2. W przypadku odpowiedzi "NIE" na pierwsze pytanie - Czy jest możliwość ciupnięcia w pierwszego Gaiden'a posiadając zewnętrzny dysk HDD podłączony przez USB do konsoli?

3. W przypadku odpowiedzi "NIE" na oba powyższe - Czy na prawdę jedyną opcją na zagranie w gry ze starego Klocka jest wsadzenie dysku twardego do mojej konsoli? (oryginalnego od MS bądź zastępczego WD Scorpio Blue)

Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedzi i pomoc oraz sorry za ewentualne wałkowanie przerobionego tematu (choć wydaje mi się że w wersji z takimi pytaniami poruszany on nie był ;) )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. tak

4. YarOslaf

YarOslaf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk
    Sugerując się odpowiedzią w powyższym poście użytkownika Touch kupiłem oryginał pierwszej części NINJA GAIDEN ze starego Xbox'a i ku mojemu rozczarowaniu po włożeniu płyty do napędu pojawił się komunikat o treści:

"Aby można było grać w gry na pierwszą wersję konsoli Xbox, należy podłączyć dysk twardy do konsoli Xbox 360."

... także odpowiedź na moje pierwsze pytanie postawione w temacie brzmi: NIE :mad:

WNIOSEK: Nie ważne czy macie wersję Slim 4GB czy starą Arcade czy jakąkolwiek bez dysku twardego wewnątrz konsoli - aby zagrać w gry ze starej konsoli Xbox TRZEBA POSIADAĆ HDD. Koniec. Kropka

Wczytywanie...

Poleć forum