1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wsteczna kompatybilność- JAKOŚĆ

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mariusz86, Kwiecień 22, 2016.

1. Mariusz86

Mariusz86 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dortmund
    Witam. Takie pytanie: Chciałbym zakupić takie gry jak Gears of War 2 i Gears of War 3 dla xboxa one jednak obawiam się trochę o jakość "przeportowania" tych tytułów dla tej konsoli. Gears of War Judgment dla przykładu już posiadam jednak gra niesamowicie wręcz chrupie. Momentami rozgrywka bywa wręcz niegrywalna (podobnie jest np. z Halo Reach).
    Jest ktoś może w posiadaniu GW2 i GW3? Jest lepiej niż w przypadku GWJ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ksywabezgracza

ksywabezgracza Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Nie wiem jak z GOW3 ale w dwójce cały czas spadały fpsy podczas strzelania

Wystukane na MI 4

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mam cały zestaw u mnie gry działają znośnie w sp ale do ideału dużo brakuję momentami klatki mocno spadają. Grałem też w trybie bestii i hordy w dwójce i tu bez problemu.

5. Mariusz86

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dortmund
    w takim razie chyba sobie daruje zakup. thx za odpowiedzi :)

6. maly7

maly7 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A ja nie widziałem u siebie żadnych spadków. Grało się miło i przyjemnie... Zapomniałem nawet ze to gry z Xbox 360. Miałem wersje pudełkowe.

Wysłane z mojego myPhone_INFINITY_II_LTE przy użyciu Tapatalka

7. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak dla mnie na dłuższą metę niegrywalne pozycje - na XO bo na x360 gra sie w nie nadal świetnie. Dropy fps straszne czy to singiel czy multi

8. Mariusz86

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dortmund
    nie no zależy co bo na przykład całego Dead Space ukończyłem własnie na One i grało się naprawdę dobrze (dzięki Agata za grę ;) ). Nie zauważyłem większych spadków fps'ów i ogólnie było ok jednak chyba wiem co jest problemem w co niektórych tytułach. Zauważcie,że w grach z bardziej otwartym terenem działań,mają właśnie miejsce liczne chrupnięcia natomiast "korytarzowe" produkcje typu Dead Space czy Kayne & Lych 2 (oba przeze mnie sprawdzone) nie mają tego typu problemów. "Dog Days" utrzymuje nawet w miare stałe 60 fps co mnie naprawdę zaskoczyło.

Wczytywanie...

Poleć forum