1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wsteczna kompatybilność - problem z zapisem stanu gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez darocisz, Sierpień 26, 2016.

1. darocisz

darocisz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jestem posiadaczem XBOX One i chciałem wykorzystać wsteczną kompatybilnosc aby móc pograc w gry z XBOX 360. Zakupiłem Gears of War 3 (używaną) i Gears of War Judgment (nową). Gry zainstalowały się bez problemu jednak po ich odpaleniu pojawia się komunikat: "DANE NIE BĘDĄ ZAPISYWANE - Wybrany kontroler nie został przypisany do profilu gracza. Bez zalogowania się do profilu gracza nie możesz zapisywać konfiguracji ani swoich postępów". Na początku myślałem, że to wina używanej gry więc kupiłem nówke ale tu też pojawił się ten komunikat. Oczywiście jestem zalogowany (na profilu XBOX One) - w czym może być problem? Czy korzystając z wstecznej kompatybilności trzeba się liczyć z tym że nie da sie zapisać gry? Proszę o pomoc i pozdrawiam

Daro

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Musisz się zalogować w emulatorze X360. Jak Ci się odpali to wciśnij start+back.

4. darocisz

darocisz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jakis program do sciągniecia ze sklepu? Sorka, że pytam ale nie robilem tego nigdy jeszcze

Jezeli o zalogowanie podczas emulacji gry Gears to niestety nigdzie nie widzę tej opcji a wciskanie start + back nic nie powoduje - tylko jakieś błyśnięcie ekranu. Oczywiscie jestem zalogowany normalnie na konsoli xbox one, ale w emulacji gry pokazuje, że jestem niezalogowany

Ostatnio edytowane przez moderatora: Sierpień 26, 2016
  5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Po naciśnięciu powinno wyskoczyć menu X360 z opcją logowania online bez tego nie zrobisz zapisu.

6. darocisz

darocisz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem, na nowym padzie to jest przycisk menu i B, tak robiłem ale na razie nie działa. Ale dzieki za pomoc

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Start i back to te dwa najmniejsze przyciski w padzie z XO czyli ten z 2ma kwadracikami i start ten z kreseczkami.

8. darocisz

darocisz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za pomoc - teraz wszystko działa jak należy. Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum