1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Wsteczna kompatybilność Xbox One już niedługo - nadciąga duża aktualizacja konsoli!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 11, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3751
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Gracze już testują najnowszą aktualizację systemową dla PlayStation 4, zwaną "Kenshin". Microsoft oczywiście nie chce zostać w tyle i już anonsuje nowe funkcje, które otrzymamy w listopadowej łatce firmware'u Xbox One.

Podobnie jak w przypadku "Kenshina" możemy tu mówić o dużej aktualizacji. W istocie gigant z Redmond chwali się, że "to największa aktualizacja, jaką do tej pory mieliśmy". Patch systemowy, który dostaniemy w listopadzie przede wszystkim zapewni nam możliwość grania w tytuły z X360 na XONE.

Poniżej znajdziecie przegląd najważniejszych funkcji, które uzyskamy w listopadzie:

- Graj w tytuły z X360 na XONE. W dniu premiery aktualizacji systemowej w listopadzie otrzymamy dostęp do ponad 100 gier z X360. Setki kolejnych pozycji pojawią się w kolejnych miesiącach. W trakcie emulacji będzie można wykonywać screenshoty, streamować gameplay i korzystać z DVR. Będzie można też grać ze znajomymi, którzy nadal bawią się na X360.

- Nowy Guide. W listopadzie będzie można otworzyć Guide przez szybkie podwójne przyciśnięcie guzika Xbox na kontrolerze. Można z tego miejsca dotrzeć do zakładki znajomych, dostać się do Ustawień lub powiadomień systemowych, czy przejrzeć komunikaty.

- Przeprojektowane menu Home. Zadbaliśmy o szybszy i bardziej przejrzysty interfejs, by zapewnić wam dostęp do gier i aplikacji, z których ostatnio korzystaliście. Będziecie mogli łatwiej dzielić się osiągnięciami i klipami gameplayowymi, sprawdzić czy wasi znajomi bawią się przy tyych samych grach, albo włączyć Game Hubs jednym przyciskiem.

- Nowa sekcja Community. Zoptymalizowaliśmy tę sekcję, by pomóc graczom sprawdzić co ich znajomi robią na Xbox Live. Sprawdzaj co porabiają Twoi przyjaciele, śledź aktualności dotyczące wybranych gier oraz sekcję Trendy, w której można znaleźć najpopularniejszą aktywność graczy na Xbox Live.

- Przeprojektowany OneGuide. Z poziomu OneGuide można łatwiej zobaczyć m.in. listę obecnie najpopularniejszych seriali TV.

- Zoptymalizowaliśmy Store. Po prawej od OneGuide znajdziecie nowy i usprawniony Store, w którym pojawią się cztery jasno wydzielone obszary - Gry, Filmy i TV, Aplikacje, Muzyka oraz nowy rzut wertykalny, by łatwiej przeglądać wszystkie listy. Zawartość będzie można przeglądać wg nowych kategorii - np. wybór pracowników, nowe premiery, najczęściej grane, najlepiej oceniane, nadciągające niedługo, rekomendacje.

Tradycyjnie już wybrani gracze będą uczestniczyć w programie Xbox One Preview. Po fazie testów doczekamy się premiery aktualizacji systemowej, która ma nastąpić na początku listopada.

Oski8882 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    631
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masakra będzie bardzo ciekawie ,
    Wysłane z sześćset trzydziestki piątki za pomocą TapaTalk'a

4. Kil3r

Kil3r Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Czyli bede mógł pograć ze znajomym który ma x360 a ja na Xone

5. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak
    Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

6. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    145
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    O-ka
    Zapowiada się ciekawa zima będzie co robić późnymi wieczorami.

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ciekawe kiedy aktualizacja dla osób w Preview mam nadzieje ze lada dzień

Oski8882 lubi to.
  8. Machhh

Machhh Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zajebiscie jednym slowem. Nadciaga FIGHT NIGHT CHAMPION :D

9. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    "Tradycyjnie już wybrani gracze będą uczestniczyć w programie Xbox One Preview." - Ogólnie czytałem na paru stronkach, że we wrześniu ma być to dostępne dla osób będących w programie no, a oficjalne to jak wiadomo w listopadzie :)

10. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Taki program wstecznej powstał pewnie żeby zachęcić ludzi do legalnych gier bo one faktem jest nie ruszone już 2lata.

11. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    631
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nowy Guide. W listopadzie będzie można otworzyć Guide przez szybkie podwójne przyciśnięcie guzika Xbox na kontrolerze. Można z tego miejsca dotrzeć do zakładki znajomych, dostać się do Ustawień lub powiadomień systemowych, czy przejrzeć komunikaty.

To znaczy że z automatu będzie przechodził do guide ?? A co ze screenami i filmikami ?

12. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak dla mnie bomba. Nie ograłem dużej ilości tytułów na X360 i w sumie trochę mi było tego szkoda. A teraz? No mega.

13. Majki741

Majki741 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Garwolin
    posiada ktoś oficjalną listę wspieranych gier?

14. Blest

Polubienia:
    145
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    O-ka
  15. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Póki co bieda straszna ;-)

16. Sigmond

Sigmond Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łódź
    Poczekajmy do listopada, mam nadzieje tylko, że będzie mi dane w końcu zagrać w RDR

17. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1881
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Aż jestem ciekaw jak to wypali/będzie wyglądało w praktyce.

18. Blest

Polubienia:
    145
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    O-ka
    Normalnie to wygląda, gram sobie własnie w Borderlands. Trofea są online jest, grafika i rozdzielczość trochę podciągnięta. Czasami zdarzy się trochę większy lag, ale to okazyjnie.

19. Fabiosek1

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Ja mam nadzieję, że w miarę możliwości przy dodawaniu tych gier poprawi się też ich jakość. Jeśli w każdej będzie tak jak w Mass Effect 1, która jest stara i wymagania też małe (na PC) to takie gry jak RDR by był problem dobrze grać.

20. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    387
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Trisity
    Ale co mają poprawiać? przecież te gry nie są wogóle modyfikowane. Są żwycem przerzucane z XBOX 360. Jeżeli jakaś gra miała problemy z optymalizacją już na X360, to te same problemy będą i tutaj.

21. Fabiosek1

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    No chyba się nie zrozumieliśmy. Mam na myśli to, że jak gra działa gorzej na Xbox One od tego na konsoli Xbox 360 to jest problem. 10 fps w grze to nieco przesada.

Wczytywanie...

Poleć forum