1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wstęp do świata Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez makaveli110, Kwiecień 29, 2014.

1. makaveli110

makaveli110 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Zakupiłem dobrych kilka lat temu (coś koło 2008 roku) Xboxa 360 Arcade z kartą pamięci 256mb, Falconem, z napędem Liteon, z przeróbką iXtreme 1.5 (chyba).
    leżała jakieś niecałe 2 lata w szafie w domu zapomniana przez świat..
    I moje pytanie brzmi:
    Czy jest jakaś szansa by odświeżyć tą konsolę, czyli doprowadzić ją do ładu?
    Tzn. czytałem już chyba setkę przeróżnych tematów, ale nie mam pojęcia, czy jest jakaś szansa by zaktualizować system do dzisiejszych gier, bo np uruchomienie gry fifa 14 jest niemożliwe na dzień dzisiejszy.
    Kiedyś nagrywałem kopie zapasowe gier ale wkońcu trzeba było używać activate iso, bo miałem przestarzałą przeróbkę.

Za odpowiedź z góry dziękuję :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Trzeba wgrac jej najnowszy soft ixtreme lt 3.0

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

4. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
  5. Kamilxd

Kamilxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chełm
    Do nowszych gier z zabezpieczeniem CIV będziesz potrzebował dodatkowej nagrywarki Liteon Ihas.

6. makaveli110

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zaktualizowałem dziś oprogramowanie. Czy wgranie softa iXtreme 3.0 jest stosunkowo łatwą operacją czy lepiej zostawić to specjaliście za te kilka dych? :)

7. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dla jednych łatwe dla innych trudne :) Na forum masz tutorial co i jak. Przeczytaj i zdecyduj czy dasz radę zrobić sam, czy lepiej oddać konsolę do jakiegoś serwisu.

8. makaveli110

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Temat można zamknąć... Już wiem czemu tyle leżała w szafie- 3rod z błędem 0110..

Wczytywanie...

Poleć forum