Wstrzymajcie się z migracją kont na Xbox LIVE - są problemy

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

carramba

Użytkownik
Użytkownik
Migrowałem w piątek bez żadnych problemów ,wczoraj wykupiłem golda a dzisiaj wiadomość od MS na konsoli i dwa kody na 800 MS każdy .:))
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
nie wiem czy ktoś już pisał maila do M$ w sprawie kodów 48h ale o to moje maile:

Kod:
Dzien dobry,
chcialbym sie dowiedziec dlaczego w Polskim Xbox Live, który niedawno wszedl nie ma mozliwosc korzystania z zdrapek 48h? Jestem osoba pracujaca, posiadam konsole ale nie siedze przy niej caly dzien. Mam swoje obowiazki. W dni pracujace praktycznie konsola stoi nie uzywana. Moim jedynym czasem wolnym sa weekendy i wlasnie w tym wypadku swietnie sprawdzaly sie kody 48h. Moim zdaniem powinna byc mozliwosc korzystania z tych kodów skoro inne panstwa moga. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby, poniewaz nie jestem sam i wiekszosc graczy na to sie skarzy. Jesli nie ma mozliwosc uruchomienia tych kodów to prosilbym umotywowac swoja argumentacje bo nie widze problemu.
Pozdrawiam,
Bartosz
odpowiedź od M$:
Kod:
Szanowny Panie Bartoszu,

Serdecznie dziekujemy za kontakt z Centrum Obslugi Klienta Xbox..

Problem jest taki, iz te zdrapki sa promocyjne, dolaczane do gier zakupionych w innych krajach, dlatego nie mozna ich uzywac. Gdy takowe pojawia sie na rynku polskim, dolaczane do gier kupionych w Polsce, na pewno beda dzialac.

Na chwile obecna nie beda one funkcjonowac.

Z pozdrowieniami,

Rafal M.
no coż... wielka szkoda ale nic na to nie poradzimy :(
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom