1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wstyd pytać - RGH i internet - podłączać ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ignas, Styczeń 30, 2014.

1. Ignas

Ignas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W końcu odebrałem przerobioną konsolę.
    Nie wiem jak normalnie, ale moja odpala standardowe menu XBOX, potem wchodzę w "Moje gry", odpalam xexloader i mogę pograć lub odpalić FSD3.
    Choć wolałabym by to ostatnie odpalało się z automatu.
    W każdym bądź razie w FSD3 mam spis gier bez okładek, chciałbym je ściągnąć ale teraz mam siekę w głowie.
    Jedni piszą, ze podłączenie konsoli z RGH do internetu to z automatu ban, inni, ze pobierają sobie okładki bez problemu.
    To jak to w końcu jest ?
    Czy startowe menu XBOX będzie próbowało pobrać okładki gier ze strony xbox (mam kilka oryginałów zakupionych i zainstalowanych) i skończy się to banem, czy nie podejmie próby łączenia do MS, pozostaną szare plansze z widokiem pada, ale FSD3 pobierze mi okładki gierek bez problemu ?
    Na konsoli mam konto LIVE ponieważ gry kupowałem w formie kodów i je ściągałem na dysk.

Próbowałem szukajki, ale nie ma nic konkretnego na ten temat, albo się jeszcze nie dokopałem przez tony postów zawierających zwroty "przeróbka RGH ban" :-(

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaki tam wstyd wystarczy poszukać na forum :))

http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/

http://xboxforum.pl/artykuly-196/freestyle-dash-automatyczny-start-launch-ini-142674/

Jeśli chodzi o neta to w Dashlaunch opcja Liveblock - true ( zielone )
    śmiało możesz mieć neta w konsoli na potrzeby okładek i LiNK`a.

Wczytywanie...

Poleć forum