1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wszyscy grają w Battlefronta! Digital Foundry również i dzieli się swoimi spostrzeżeniami

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 8, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Konsolowa beta Star Wars: Battlefront (2015) ruszyła, a gra trafiła już pod lupy ekipy z Digital Foundry. Sprawdźcie, czy ekipie EA DICE udaje się spełnić obietnice.

Redaktorzy chwalą, że aktualna wersja działa o niebo lepiej, niż demo, z którym mieli okazję obcować przed tegorocznymi targami E3. Podobnie, jak poprzednie produkcje studia - gra działa w natywnej rozdzielczości 1600x900, która skalowana do jest do full HD, jednak skalowanie nie jest widoczne gołym okiem. Co ciekawe rozgrywka utrzymuje stałe 60 klatek przez większość czasu, jednak gdzieś w 2/3 zabawy, gdy rebelianci zmuszeni są wykonać odwrót do bazy, spada do około 50.

Poniżej możecie obejrzeć filmik pomiarowy Digital Foundry, dzięki któremu poznacie więcej technicznych szczegółów.

A jaka wam się gra w betę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Jak wszyscy, ja dalej nie mam nic dostępne.O której to będzie w tym dzikim kraju można pobrać.

4. marlis93

marlis93 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja już o 16 mogłem pobrać. Całkiem fajnie się zapowiada taka odskocznia od Battlefilda. Weekend dobrze się zapowiada.

5. Filipos999

Filipos999 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Już jest od 16.00 w Sklepie wpisz Star Wars Battlefront i wyskoczy tam ci beta

6. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Gra się bardzo dobrze :) System 8na8 jest extra :) , mam nadzieję że w pełnej wersji będzie jeszcze lepiej :)

7. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Nosz bardziej się tego nie dało ukryć, usrane dice od Bad Company 2 nic dobrego nie zrobili.

8. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pograłem trochę w bete Battlefront i jestem zdania, że to totalny crap.
    Grając miałem wrażenie, że to duże DLC do Battlefielda 4. System rozgrywki praktycznie bez zmian. Biegniesz - ktoś wali Ci w plecy, giniesz. I tak w kółko.
    ZERO rewolucji/ewolucji. Gra polega na tym samym co BF tylko zmieniono zabawki... a i tak znajdziemy wszystko to co w BF. Bazooki, scouty, pojazdy, ulepszenia TO WSZYSTKO JUŻ BYŁO. Kolejny szajs jak Hardline. Jedyny ratunek to EAA. Pozdrawiam.

Onicniepytaj i Kyron lubią to.
Wczytywanie...

Poleć forum