1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wszyscy powinni robić gry na Xboxa 360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Lipiec 29, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    'Cieszmy się i radujmy się nim...', czy jak to tam leci ;)

źródło - Gamezilla

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Mi tam żadnej gry na Xboksie nie brakuje , a exclusive'y powinna mieć każda platforma .

4. kmg.al

kmg.al Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    "Jeśli nie robisz gier na Xboxa, to wiedz że cos się dzieje"

5. GreenPeace

GreenPeace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Tekken, to moim zdaniem słaba seria :p Wiec nie żałuje :)

6. Cyga0000

Cyga0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja zawsze chcialem God of Wara na xboxa. Ale pewnie to pozostania w sferze marzeń;p

7. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Odniose się tylko do tekkena że jak narazie to ja widzę że stoją w miejscu a nawet się cofają . Robiąc takie postacie jak Bob czy latająca pani z jakimiś ostrzami . Wykreowali w 2 pierwszych częściach postacie i ciągle tylko edytują model walk a samych nowych ciosów to nie raczą wprowadzać ,przez co wielu woli sięgnąć po Street fightera lub świetnego mortala . Nie wiem po co kupować nowe części , to tak jak grać w PESa i co roku go kupować po to bo są tylko nowe składy

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    T0Mmy Niby wiesz co mówisz, ale jednak nie do końca. Jak widać nie pograłeś wystarczająca dużo w starsze tekkeny i Tekkena 6, ja masę, masę czasu zagrywałem się Yoshimitsu w TK 4 i 5 na PS2, moja ulubiona postać do walki przez dłuuugi czas (do czasu kiedy na PSP zagrałem Lily w Dark Ressurection) jakieś parę miesięcy temu kumpel pożyczył mi TK6 na X360, oczywiście skorzystałem bez wachania, odpaliłem Yoshimitsu by podziwiać jego nowy wygląd, zaczynam się bić, wyszukuję starych combosów i... okazuje się że ma "trochę" nowych ruchów, niektóre zupełnie nowe, niektóre jakby ulepszone (zmienione animacje, ale można było się skapnąć że to ten sam cios/combos w nowej formie). Nawet takiej Lily która została wprowadzona w Tekkenie 5 Dark Ressurection na PSP i PS3 (czyli bardzo młoda i nowa postać) dostała zestawik nowych ruchów już w 6 części). Hmm Ty oczekujesz by całkowicie przebudowali stare postacie ? Law ma przestać robić salta, a Paul ma zacząć kopać jak Howarang ? Bo nie rozumiem ? Ja jakoś nowe ciosy zauważyłem, więc nie widzę problemu, jeśli wyjdzie Tekken Tag Tournament 2 na PSVitę to na pewno kupię.

9. chudinho

chudinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oj dokładnie. To chyba marzenia. A szkoda. Cóż poradzić;p?

10. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    TEKKEN jest
    z a j e b i s t y :)

11. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    tekken skończył się na 3 reszta jest tak nudna ze lepiej pograć w konkurencyjne marki tj. np. soul calibur 3 ( 4 jest gorsza) blazblue,street fighter czy mortal kombat

12. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Dokładnie Mortal Kombat tej gry już żadna inna bijatyka nie pobije.

13. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    może zle porównałem z tym PESem ale od serii 5 część 6 jest niby coś tam jakieś animacje ładniejsze , dodają nowe postacie jak stary edi który był w części 3 ale już w następnych nie było nie wiem dlaczego . Nie wiem jak to ująć ale jak włączyłem najnowszego tekkena to tak jakbym kupił tą samą 5 czy 4 tylko z bajerami . Gra staje się jak COD niby coś innego ale wciąż to samo, historie zawodników wałkują jak tylko mogą i wydziwiają różne rzeczy. Czy nie lepiej by było jakby dali z 10 nowych postaci , nie takich jak devil jim który strzela z oczu :) czy bob który ruszą się lepiej niż kazuja .Ja grając np. Paulem nie miałem zbyt wielu nowych kombinacji do nauczenia się

14. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Eh szkoda,że dostaną Tag Tournament 2 Prologue a my nie,byle byśmy dostali pełną wersje na klocka.

15. KamiLLLLCR7

KamiLLLLCR7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tekken fajny jest ale tylko na dwie osoby.

16. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jak dla mnie to oni nawet coraz bardziej psują tą markę. Rozumiem - Tekken 3, 4 kozak, grało się w to to całymi dniami. Wyszła piątka. Była *********, i również zagrywało się całe dnie. Natomiast szóstka przez zwiększenie płynności animacji zmieniła się w gierkę która polega na jak najszybszym mashowaniu. Gdzie te stare czasy gdy liczyła się taktyka ... :p

17. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Poszły w zapomnienie. Tak i tak stary dobry Virtual Fighter 2 to była gra. Jak grało się z dobrą osobą znającą combosy itp itd. to blok o parę setnych sekund źle dany kończył się piękną seryjką :)
    ---------

Co do Tekkena to dobrze jak będą wychodzić na Xboxy. Tylko żeby tak nie było, że PS3 będzie miało jeszcze więcej takich (pobocznych) gier z serii Tekken a na X360 wyjdzie za 2 lata dopiero normalna wersja.. Jak już mówią, że trzeba robić gry na xboxa to niech robią też te ulepszone starsze wersje itp.

18. Dono Hebi

Dono Hebi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    MrDraiger calkowicie sie z toba zgadzam tez gram w tekkena od malego wszystkie czesci tylko ja Kazuya, jakby zmienily kombinacje ciosow to by zepsulo te gre, a zreszta nie sadze zeby im sie udalo zrobic od nowa tyle kombinacji ktore tworzyli przez lata i wszystkie czesci tekkena...

BTW.
    mi strasznie na xboxa brakuje metal gear solid ...;( tego prawdziwego ze Snake'iem w roli glownej a nie Raidenem ;(

19. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    To MGS'a będzisz mieć jak zresztą i my wszyscy już niedługo. Co prawda 2,3 i tą drugą część z psp, ale zawsze. Jedynkę to można na pc pograć.
    Co do tekkena samego w sobie... Starsze części. Ta na xboxie to może z godzinka zagrana i więcej nie włączana. Fakt faktem nowy mortal jest dla mnie jednak ciekawszy.

Gier na x'a nie muszą robić wszyscy, ale jak już jest koncert życzeń, to ja chcę Wipeouta. Bo dla tej gry kupię chyba to nowe psp.

20. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jak chce to niech wydaje tekkena na x360, ja zostaje przy Tekken 5 DR bo chociaz w 1080p smiga:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum