1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rafadudek_89, Kwiecień 22, 2011.

1. rafadudek_89

rafadudek_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń/Poznań
    Witam,
    Mam nowego slima jeszcze nie przerobionego...pisze jeszcze bo czekam na lt+ a mam wyprodukowanego 10.2010 wiec jeszcze do tej wersji nie ma.
    Czytam na forum wszystko co się da żeby uzyskać interesujące mnie informacje ale to wszystko jest trochę chaotyczne. Może odpowie mi ktoś na wszystkie moje wątpliwości?
    Mianowicie chodzi mi o:
    Jeśli przerobie konsole to oczywiście mogę grać online...bardzo mi na tym zależy aczkolwiek zdaje sobie sprawę że ryzyko bana jest. Z lt+ podobno minimalne ale zawsze jest. A podobno po aktualizacji jakiegoś nowego dasha ( nie będę przytaczał numerków) wersji beta z poziomu konsoli mogę być pewien bana? Prawda? I drugie pytanie do tej kwestii jest takie czy każdy kolejny nowy dash będzie musiał być wgrywany z płyty cd/dvd?
    O co chodzi z tym oflagowaniem konsoli? Bo jakoś tego nie kumam:/
    Jeszcze kiedy był iXtreme 1,6 sam go sobie wgrywałem na mojego "starego" x'a z napędem Lite-on 16D2S a widzę że teraz sprawa zaczyna się trochę komplikować i powiedzcie mi czy waszym zdaniem warto jest bawić się w przeróbkę z którą jest coraz więcej zachodu (bynajmniej tak mi się wydaje) czy lepiej zostać przy oryginalnym sofcie i polować na okazyjne ceny gier?

Jeśli jeszcze jakieś pytania wpadną mi do głowy to napisze.

Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Aha i wszystkim życzę wesołych świąt:D

//#Touch! - To nie giełda, tutaj się nie odświeża.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1.Tak LT+ jest stosunkowo bezpieczny, ale sporo zalezy tez od tego jak nagrasz plyte. Czy ssv sie zgadza itd.. Bo jesli nie to ryzyko bana zwiększa się.
    2.Oflagowanie - tzn ze twoja konsola automatycznie wykryla ze piracisz i czekasz w kolejce na bana. Po podlaczeniu sie do neta od razu łapiesz eleganckiego bana.
    3. Co do dasha- gry przewaznie maja dasha w obrazie jesli wymagaja nowszego niz jest w danej konsoli. A co do tej wersji beta to chodza sluchy ze po prostu przywraca konsole do wyjsciowego firmware czyli po prostu tak jak bys nie mial przeróbki.

Pomoglem podziekuj. PEACE

Wczytywanie...

Poleć forum