1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wszystkie kontrolery kompatybilne z grą wyścigową F1 2010,

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Utakata, Sierpień 28, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Brytyjczycy z Codemasters opublikowali w Sieci listę kontrolerów oraz kierownic kompatybilnych z grą wyścigową F1 2010, której premiera odbędzie się 24 września. Prezentuje się ona następująco:

PlayStation 3

* DUAL SHOCK 3
    * Logitech Driving Force EX/RX
    * Logitech Driving Force Pro
    * Logitech Driving Force GT
    * Logitech G25 Racing Wheel
    * Logitech G27 Racing Wheel
    * Thrustmaster Run'N'Drive Wireless Rumble Force
    * Thrustmaster Dual Trigger Rumble Force

Xbox 360:

1. Microsoft Xbox 360 Controller
    2. Microsoft Xbox 360 Wireless Racing Wheel
    3. Logitech Drive FX Wheel
    4. Fanatec Porsche 911 Turbo S

PC:

* Microsoft Xbox 360 Controller
    * Microsoft Xbox 360 Wireless Racing Wheel
    * Microsoft Sidewinder Force Feedback Wheel (Force Feedback)
    * Fanatec Porsche 911 Turbo / Turbo S / GT3 RS Wheel
    * Logitech Dual Action
    * Logitech MOMO Racing
    * Logitech MOMO Force
    * Logitech G25 Racing Wheel
    * Logitech G27 Racing Wheel
    * Logitech Rumble Pad 2
    * Logitech Cordless Rumble Pad 2
    * Logitech Driving Force GT
    * Thrustmaster RGT Force Feedback Clutch Edition
    * Thrustmaster Ferrari 430 Force Feedback Racing Wheel

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macias1973

Macias1973 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystko pieknie ładnie, ale co z tego jak praktycznie z trzech wymienionych kierownic dostepność marna. Na allegro moze z 2-3 aukcje. Nowej cięzko zakupic, co najwyżej upolować stare zapasy magazynowe. W zasadzie to tylko używki.
    Dziwi mnie brak na liscie obecnie w sprzedaży dedykowanej pod Xbox360 kierownicy KIEROWNICA MAD CATZ XBOX360 MC2 MICROCON.

4. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie Ma jej na liście bo pewnie autorzy z Codemaster zapomnieli o niej , albo jest nie kompatybilna z grą

5. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Hmm, mojej ukochanej Formula Ex od Logitecha nie ma, ale z poprzednimi dziełami Mistrzów Kodu współpracowała bdb, więc i tu pewnie nie zawiedzie, a w razie czego, to się pada od x'a podłączy :p

6. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Hahaha. Na PC tylko tyle kierownic? Omg, kiedyś podłączało się do kompa byle jaką kierownicę i grało w każdą grę, wystarczyły sterowniki. Teraz dawno nie grałem na kompie, ale jeśli w innych grach jest tak samo jak w F1 2010 to ręce opadają. Już nie mówiąc o Xboxie 360 ...

7. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bezsens. To raczej nagonka na sprzedaż w/w kierownic, niż jakiś faktyczny stan. Nie wiem jak jest w innych grach, ale kompatybilność w ogóle Xbox'a z czymkolwiek to paranoja. Np. kupuje sobie jakąś kierownice w ROZSĄDNEJ cenie i w połowę gier nie mogę pograć?
    Dotychczas mnie to nie irytowało bo jako dodatkowy kontroler mam tylko gitarę, ale jakaś mata taneczna czy coś to już musi być problem...

Nie wiem czy M$ planuje coś z tym zrobić, ale ja nawet gdybym za darmo dostał Kinect'a to bym nie rżnął palanta w gry wyścigowe/muzyczne.

W sumie to wolałbym żeby Microsoft popracował nad tą kwestią, niż popapranym kontrolerem ruchu :>.

8. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
  9. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    No i tu posiadacze X'a mają problem :(
    Na Fanateca mało kogo w Polsce stać, a dwie pozostałe ciężko gdziekolwiek dostać(chodzi mi o nowe kierownice). O tej zabawce od Mad Catz Codemasters zapomniało :p
    No cóż, pozostanie mi granie na padzie jak nie znajdę nigdzie kierownicy M$ lub Logitech'a :DD

I nie liczyłbym na to, że Microsoft udostępni możliwość podłączenia lepszej kierownicy niż ich produkt. Czemu? Bo oni chcą zarobić, a wciskają sprzęt gorszy od cenowo porównywalnej kierownicy Logitech'a Driving Force GT, która jest genialna(i dlatego myślę o niej) :( Szkoda
    Pozostaje granie na PC, bo na zakup PS3 mi się nie zanosi...

10. virtualman90

virtualman90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    BWA Reprezentant
    Dam sobie ręke obciąć że kierownica Mad Catz będzie działała :)
    Ogólnie fajnie się w forze 3 na niej gra. PS. Wie ktoś może czemu nie działa mi wibracja w nfs undercower na tej kierownicy ?

11. Macias1973

Macias1973 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Korzystając z okazji powiedz mi proszę troche o kierownicy która posiadasz Mad Catz, informacje na stronach mówią że jest to "następca" MS. Oczyiwiscie zdaję sobie sprawę że jest to naciągana opinia.
    Mam również cichą nadzieje za Mad Catz bez problemu zadziała w F1 2010 i brak jej na liscie jest efektem pominięcia.
    Ogólnie w necie opini jak na lekarstwo, ale to pewnie z powodu ze Mad Catz jest od nie dawna w sprzedaży.
    Patrząc na zdjecia to nie przekonuję swoim wykonaniem, ale jakby nie patrzyc jest to jedyne nowe kółko dostepne od reki do xbox 360.

12. PioSza

PioSza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Logitech Drive FX w tamtym roku było pełno na allegro, udało mi się wyłapać za 150 zł, a teraz ani jednej nie widzę ze sklepu.

13. Chuck

Chuck Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    ja kupiłem ostatnio uzywana za 145, tylko bez gwarancji i mysle ze sie nie zepsuje:D

14. SlaSher

SlaSher Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Braniewo
    Ja kupiłem nie dawno kierownice od MS za 450zł nówkę i działa wyśmienicie.
    Chociaż mało gram na konsoli a na kierownicy już prawie w ogóle to i tak jazda nie jest tak ciężka i force feedback sprawia wiele frajdy.
    Jakby był ktoś chciał z Warmii i mazur mógłbym opylić za 380-400zł, bo kierownica była może ze 4x grana i jest w idealnym stanie.
    Uznałem, że za mało gram, żeby posiadać taką kierownicę i żeby leżała a wszyscy narzekają na brak.

15. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    No nie powiem na Xboxie macie troche lipe. Ja korzystałem z Logitech drive fx bo cena tej od ms nie kalkuluje się. Płacic tyle za kierownicę z kątem 270 stopni i tak dalej, ale wiadomo microsoft się ceni... Na ps3 kupiłem niedawno Logitecha Driving Force GT za 355 zł, 900 stopni obrotu, biegi na gałce, bebechy z g25, tylko sprzęgła brak, ale da się przeżyć. I teraz jak widze, kierownica M$ jest droższa, a oferuje o wiele mniej, ręce opadają. Szczerze lepiej kupcie Logitecha drive fx bo w przypadku cena/jakość kierownica od M$ się nie kalkuluje, a różnice nie są wielkie względem Logitecha drive fx.

Ja moją kierke opchnąłem kumplowi za 100 zł w wakacje, a miałem praktycznie nówke, bo zaraz po jej kupieniu przeniosłem się na PS3, sprzedałem Xboxa i kierownica mi tylko leżała. Nie płaćcie też nie wiadomo ile za tą kierownice bo nie jest ona warta dużych pieniędzy. Za 150 wyrwałem nówke.

Co do użytkownika SlaSher: chcesz za swoja kiere więcej niż kosztuje ona w sklepie?:)

16. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To powiedzcie mi jak w tej kierownicy Mad Catz będziecie zmieniali biegi łopatkami?
    Bo niesądze żebyście mieli takie długie palce :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum