1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Wszystkie przyszłe produkcje z serii Forza trafią na Xbox One i Windows 10

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 4, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Forza Motorsport 6: Apex to dopiero początek dobrych czasów dla graczy na komputerach osobistych. Deweloperzy odpowiedzialni za markę oficjalnie informują o kolejnych tytułach dostępnych na dwóch platformach.

Microsoft zdecydował się na dość nietypowy początek serii Forza na komputerach osobistych. APEX zostanie wydany w formie free-2-play i na początku gracze otrzymają 63 samochody i 20 tras umiejscowionych w 6 lokacjach. Musicie jednak wiedzieć, że jest to przemyślana strategia, która po prostu pozwala deweloperom poznać nową platformę i przygotować się na tworzenie kolejnych produkcji.

Sprawę wyjaśnił Andy Beaudoin z Turn 10 Studios:

Wtórował mu dyrektor kreatywny marki – Dan Greenawalt – który wyjaśnił, że tak będzie wyglądać przyszłość serii Forza:

Warto na pewno wspomnieć, że nową odsłonę serii poznamy już na E3. Microsoft przedstawił wczoraj krótki zwiastun zapowiadający prezentację tytułu. Możemy w tej sytuacji wnioskować, że gra zadebiutuje jednocześnie na dwóch platformach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Banish

Banish Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Forza to jeden z trzech powodów dla którego kupiłem XO, po tej zapowiedzi czuję sie rozczarowany.
    O ile zakładałem że Apex to będzie osobna wersja i ogólnie że na PC/XBOX będą wychodzić odrębne tytuły to wychodzi na to że Horizon 3 wyjdzie na PC/XONE. W przyszłym roku się jeszcze okaże że jedyną grą w która zagramy na XONE a nie będzie jej na PC to Tekken 7 :p

Oski8882 lubi to.
  4. WolfM

WolfM Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Forza Horizon na PC-ty? Odadł główny powód kupienia Xboxa. Do tego upgrade sprzętowy. PS4 będzie chyba lepszym wyborem dla mnie. Sony przynajmniej poważnie traktuje swoich użytkowaników.

5. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    oj bardzo poważnie ich traktuje;) ludziom, którzy płacą 190zł rocznie za abonament dają znakomite gry każdego miesiąca;)

prędzej czy później można było się tego spodziewać - integracji xboxa z pc (windows 10)

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Patrząc na to z innej strony za te kilka lat gdy będę składał kolejny komputer to bez dylematu X czy Ps wybiorę Ps5 bo Forza będzie na PC. Czy to dobrze czy nie nie wiem, konsola jest wygodna ale XO stracił opcję dostępu do plików względem X360 a co za tym idzie nie można zrobić kopii save wiec np. w FM5 nie wbije już 3 osiągnięć bo straciłbym ~50 dniowy postęp gry, to samo w Fc4 którego nie przejdę w 15 minut czy nie zobaczę innych zakończeń gry by straciłbym 80h postęp, itd.

Nie mierz wszystkich swoją miarą ;) Ja w 2015r z gier w Gold ograłem z przyjemnością chyba tylko 3 tytuły bo resztę już albo ograłem albo mnie nie interesowała a po sieci zasadniczo nie gram. Oczywiście gry ogólnie są tylko dodatkiem a głównie płaci się za stabilne serwery, support itd.

WolfM lubi to.
  7. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A jak wejdziemy "xbox store" i stronę poświęconą Forzie Motorsport 6 - czyli tutaj: http://www.xbox.com/pl-PL/games/forza-6
    to przywita nas wielki napis "WYŁĄCZNIE NA XBOX ONE" i cena 239,99. Rozumiem że ten napis ze sklepu wkrótce zniknie a cena zostanie skorygowana na 0,00, skoro na PC wychodzi wersja free to play

8. danboj

danboj Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dla mnie to rybka. Nawet jakby na Ps4 wypuścili to i tak bym grał na XO. Nie cierpię grać na kompie i nie lubię PlayStation. Mam komuś gier żałować? Niech grają, czerpią przyjemność z dobrych tytułów.

TheG4brieL, MarioOL i warone lubią to.
  9. Banish

Banish Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Za darmo wyjdzie na PC by robić fundamenty pod przyszłość pectowych wersji i promowanie Windows Store natomiast cena Forzy na xbox będzie nadal jaka jest - trzeba golić hajs z frajerów, jeszcze dołożą kolejne DLC żeby wywalić stówe na pare pierdół :p

10. krzys1190

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zdajesz sobie sprawę że wersja apex to takie większe demo gry z możliwością dokupienia reszty ? W konsolowej wersji masz 450 + ~50 w DLC a w Apex będzie (podobno) 63.

Mnie bardziej martwi to że może się okazać że w takim trybie sprzedażny będzie większa kasa i kolejne Forzy będą F2P...

11. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Do Kompa możesz podpiąć pada od Xbox One i grac tak jak na Xboxie. Tyle, ze Forza na Xboxa będzie w ekskluzywnej cenie 239,99 a na PC będzie darmowa. Aha no i na Xboxie musisz sobie opłacać abonament xbox live gold żeby pograć po sieci.

12. adrian199002

adrian199002 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Moim zdaniem, M$ pomylił drogi i się zagubił, jeśli chodzi o tą możliwość modyfikacji konsoli o nowe komponenty bo wtedy pojawi się problem minimalnych wymagań znany z pc, co oznacza, że główna cecha konsoli przestanie nią być (na konsoli pójdą wszystkie tytuły przeznaczone na nią). A co do tego "ekskluziwu" to moim skromnym zdaniem też jakieś nieporozumienie i seria Forza to na prawdę wielki powód dla którego warto posiadać X'a, ale jeśli chcą wydawać na pc to czemu nie zbudować dużo lepszego sprzętu samemu, wybrać odpowiednią obudowę i móc grać i robić wiele więcej rzeczy niż na Xboxie? Do tego możliwość podłączenia padów od X'a daje niezłą możliwość. Do tego dochodzi tańszy koszt gier i darmowa gra sieciowa.

Lambo69 lubi to.
  13. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wiesz akurat tą modernizację podzespołów w konsoli można inaczej rozegrać, nie koniecznie w ten sposób co mówisz...
    By każdy użytkownik ONE był zadowolony to ten kto dokupi update hardwaru będzie cieszył się lepszą grafiką (wyższa rozdzielczość, więcej detali itp.), a osoba która nie zdecyduje się na ulepszenie hardwaru konsoli będzie nadal mogła grać we wszystkie tytuły włączając w to wszystkie nowości. Jedyny mankament przy nie robieniu updatu będzie to grafika na takim poziomie jak jest czyli np. 720p/900p i niższe detale.
    Wszak dużo osób kupuje konsole naprawdę małym dzieciakom, by w prosty sposób nawet taki 8-10 latek po włożeniu płyty do napędu mógł bez problemów zagrać w swoją grę, nie miąchając przy okazji w systemie jak to bywa w PC. Takim osobom w większości przypadków update nie będzie potrzebny, bo i tak taki młodociany gracz nie zauważy żadnej różnicy w grafice. Druga sprawa że znam też sporo dorosłych osób którym grafika jaką generuje ONE w zupełności wystarcza i oni także żadnego updatu hardwaru konsoli by nie robili.
    Jak już kiedyś pisałem mi osobiście takowe rozwiązanie było by bardzo na rękę odnośnie możliwości ulepszania hardwaru i jeśli ceny nie były by zaporowe to chętnie na taki układ bym przystał już teraz.
    Nawet zacząłem już rozważać zakup Xbox'a ale że jestem honorowy (honoru w buty nie chowam), a MS na początku premiery ONE stwierdził że moje pieniądze mu śmierdzą, przez to wybrał rynki bogatsze na które wprowadził premierową sprzedaż konsoli to mam go teraz głęboko w 4 literach... Skoro złotówki są gorsze od dolara, euro czy funta to niech spada na bambus... Sony chociaż moje ciężko zarobione pieniądze nie śmierdziały i teraz jak widzę traktują nadal każdego, zarówno bogatego jak i biednego gracza na równi i każdego szanują w odróżnieniu od MicroSyfu...
    Zresztą po tych ostatnich gorących newsach jakie czytam odnośnie poczciwego ONE wcale nie zdziwił bym się jak niebawem MS ogłosił sprzedaż marki Xbox, może w końcu wyszło by to na zdrowie tej konsoli...

14. krzys1190

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może wpadli na genialny pomysł, a po co mamy tworzyć konsole ? My będziemy sprzedawać system + platformę a niech inni tworzą konsole coś ala Steam Machines.

Kolejny który czyta tylko temat bez zawartości.

15. kporys

kporys Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Myślę, że nie ma co się spinać. Jak widać teraz wszystkie portale o tym trąbią, bo zobaczyli dość duży odzew na tego typu informacje. Wcale nie zdziwię się jeśli okaże się, że kolejne forzy na PC będą również w formie F2P i będą miały takie wysokie wymagania sprzętowe jak QB, co prawdopodobnie po części skłaniać będzie posiadaczy takowej wersji na PC do kupna pełnosprytnej gry na Xbox One i samego Xbox One.

Natomiast żeby taki scenariusz miał prawo bytu to:
    1. Trzeba zostawić taką jakość Forzy jaka jest dotychczas, mimo wydawania jej na dwie platformy,
    2. Trzeba umożliwić ludziom podłączenie tych samych akcesoriów co na PC - kierownic Logitech, myszek, klawiatur i innych "niededykowanych xboxowi". Jeśli dodadzą obsługę mojego starego Logitecha, który jest jakości wszystkich nowych Trustmasterów, to wybaczę im wszystkie grzechy ;)

16. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jest dokładnie tak jak przewidziałem. Xbox nie dostanie więcej exów. Obstawiam że ms nie wyda więcej konsol bo z x1 odniesie spektakularną porażkę.

galaretka007 lubi to.
  17. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Czekam jeszcze na Halo, a dekoder idzie na skup złomu :D

galaretka007 lubi to.
  18. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Już chyba pogrzebali sobie dalsze next geny tym podejściem :).

Bo wątpię, że ludzie kupią kolejną puszkę dekodera VHS z exami z PC.

PS. Gdzieś czytałem, że M$ szczyci się tym, że wypuszcza- umożliwia zagranie PC'towcą w gry z XO.. i Sony z Playstation powinno brać z nich przykład. Dosłownie myślałem, że zesikam się ze śmiechu.. Sony pewnie kolejny Kac Vegas robi z idealnego podejścia M$ do swojej konsoli..

kuleczka91 i galaretka007 lubią to.
  19. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    335
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    I tak wybieram x1 bo szkoda by mi było $$ na ciągły upgrade pc a lubię fajną grafikę i płynną grę i jeszcze zapomniałbym na nić bym nie zamienił pada od xboxa

20. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Za chwilę będziesz musiał upgrade'ować XO, bo będziesz miał wymienialne części do konsoli do kupienia, bo sobie nie pograsz...;-)

21. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    335
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Mam nadzieję że w tej generacji tego nie będzie

wyklepane z m4A1

Wczytywanie...

Poleć forum