1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wszystkie za i przeciw przejścia na polski live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wolf91, Listopad 22, 2010.

1. Wolf91

Wolf91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Myślę że warto zrobić taką dyskusje dla osób świeżych by wiedzieli czy warto. Piszcie swoje wrażenia i obawy:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    powiem ci ja już przeszedłem na polski laiv i jest ok nie wiem tylko jednego bo Gold kosztuje 230zł na rok a czy jak kupie na allegro na konto na Europe za 120zł to na polski live zadziała mi to ??

4. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    ja zaraz po migracji kupiłem 3 miesięczny kod na keye.pl i zadziałał bez żadnych problemów, największym plusem live to, że jest całkowicie nasz - Polski

5. elcidx

elcidx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Też jestem ciekaw tego co maczosito, plus czy nie będzie problemu z dostępnością dlc, bądź znalezieniem graczy do multi. Gdzieś tutaj czytałem, że właśnie jest z tym problem.

6. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    e to spoko jesli można mieć Golda taniej :) mam nadziej ze nasz polski live będzie sie rozwijać i wkrótce będzie można wchodzić np na naszą klasę za pomocą konsoli tak jak na angielskim koncie na Facebooka to u nas na nk :)

7. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    ja ci powiem ce mam polskiego lai-va i z grą online nie ma żadnego problemu tak jak było wcześniej jest teraz :)

8. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    na grę online nie ma żadnego wpływu to czy masz konto na polskę, rosję, usa czy uk bo gracze i tak są losowo dobierani.

pozdro

9. elcidx

elcidx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak wygląda sprawa przechodzenia na pl z uk, czytałem że dostaje się jakieś punkty.
    Jak na razie mam konto w uk z gfwl, i jak kupię konsolę to będę musiał zmienić na pl, oczywiście jeśli będę chciał :)

10. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    ja ci powiem ze przeniosłem konto na polske waśnie z uk bo dostałem na xboxsie wiadomość o LIVE ze mogę to zrobić to dostane 800 MSP zrobiłem przeniosłem ale punktów nie dostałem :(

11. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy tak ciężko poświęcić 10 minut na przeszukanie forum? Punkty dostaniesz do 30 dni od migracji.
    Plusy live'a?
    -jest polski
    -nie powinno być problemów z DLC do nowych gier
    minusy
    -brakuje sporo rzeczy, połowy dem, arcade, dlc, praktycznie wszystkich gier na żądanie i wszystkich indie
    -brak fejsbuków i tego typu pierdół, których nikt na konsoli nie używa :p

Zdrapki na EU działają na 100% 3 i 12sto miesięczne, nie wiem jak z miesięcznymi. Nie działają kody Trial 48h.

Wczytywanie...

Poleć forum