1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy… - Bad Company 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Nikolai, Styczeń 7, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Nie dość, że ekipa DICE stworzyła dla graczy aż 7 zestawów dodatkowych mapek do Battlefield: Bad Company 2, to jeszcze udostępniła je absolutnie za darmo. Za fenomenalny dodatek o podtytule Vietnam kazała zapłacić sobie jedynie 47 PLN. Niestety, to już koniec wsparcia dla Bad Company 2. Firma ma zamiar rzucić całe swoje siły na front tworzenia Battlefield 3, najnowszej odsłony ich flagowej serii...

Bjoern Johnsson z DICE wyznał, że:

,,Na dzień dzisiejszy nie planujemy wydawania jakichkolwiek nowych cyfrowych dodatków do Battlefield: Bad Company 2. VIP Map Pack 7 to prawdopodobnie ostatnie, po Vietnam, rozszerzenie naszej najlepszej strzelanki.''

I mimo, że pod koniec wypowiedzi pada dające nadzieję...

,,Pamiętajcie jednak, żeby nigdy nie mówić "nigdy"''

źródło : Wszystko co dobre, kiedyś się kończy… | PS3 Site Polska

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Już miałem heart attack na widok samego tematu, myśl że zamykają serwery to koszmar. A tu tylko głupi brak nowych mapek i DLC
    Dla mnie do BF3 lub BC3 to będzie główna gra do Multi i nic tego nie zmieni

4. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    z tym się nie zgadzam bo nie za darmo a przynajmniej nie dla każdego - a poza tym żadne nowe mapy tylko wybrane lokacje z gotowych map z innych rozgrywek - czyli nic nowego tak naprawdę

5. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Można było się tego spodziewać :). Lista dodatków, które "zostaną zapowiedziane" się skończyła. Cieszę się, że pomimo wyjścia Medal of Honor, twórcy dalej wspierali grę. Zrobili kawał dobrej roboty i chwała im za to :).

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Spoko :) Styknie tyle map ile jest :p

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Kawał dobrej roboty DICE a teraz mi tu BF3 szykować :D

8. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tętno mi nieźle skoczyło. Najpierw zamkną serwy w Fifie 09, to bałem się że w Bad Company 2 też zamkną... Tyle map ile jest wystarczy, bo w sumie tylko i tak gram na dwóch, może trzech z wszystkich.

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Cóż nie ma co płakać panowie, DICE i tak odwaliło kawał dobrej roboty. BC jak dla mnie to najlepszy on-line shooter, niech teraz robią BC3 :)

10. Kser

Kser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Piska
    Juz zaczelem klnac ze servery wylaczaja a ja dwa dni temu kupilem bc2 ale wedlug mnie dice i tak odwalil kawal bardzo dobrej roboty

11. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mapki wcale za darmo nie były trzeba mieć kod VIP żeby je ściągnąć.
    Mapki powinny być już na płycie a taka np. paczka 7 czy vietnam powinny być za darmo do ściągnięcia dla vipowców.
    Zachowali się nie najlepiej ale BF3 i tak kupie.

12. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    @Up
    VIP był darmowy swego czasu, więc wystarczyło troche pomyśleć. Ja wykorzystałem tą "luke" i ciesze się darmowymi mapkami
    A może oczekujesz że jako posiadaczowi VIP-a przysługuje ci darmowy BF3? Człowieku masz za duże wymagania !

13. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie, po prostu te darmowe mapki to wcale nie akcja charytatywna z ich strony.
    Wszyscy narzekają na Activision że zdziera kasę, a BF to niby robi wszystko 100% za darmo.
    W Bf jest teraz tyle mapek ile powinno się znaleźć w dniu premiery na płycie tak jak jest to w innych grach.
    Żadna łaska teraz twórcy wyłączają multi jeśli nie masz nowej gry w BF wycieli po prostu 2/3 mapek czyli tak jakby wyłączyli multi.
    Za niedługo do każdej gry wprowadzą osobny abonament a my będziemy wdzięczni że kupiliśmy droższą edycje limitowaną i nie musimy takowego płacić.

14. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Gdzie ci mapki wyłączyli? Kupiłeś grę od kogoś to nie płacz że VIPa nie miałeś. I tak to lepsze takie posunięcie niż online pass jak w MOH.
    11 mapek z VIP to chyba jednak sporo, biorąc pod uwagę ich wielkość to szukaj konkurencji a raczej jej nie znajdziesz.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum