1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wszystko Działa a nie powinno??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez XBOX-M4ST3R, Czerwiec 12, 2012.

1. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam. Dzisiaj czyściłem i nakładałem paste(na Arctic Silver V) na prockach(+ uszczelnianie tuneli) i zauważyłem, że pod jednym z nich- CPU(rewers płyty) są ułamane trzy takie małe prostokątne kostki - te malutkie(nie wiem jak to fachowo nazwać) i dwa wygięte. Jestem raczej na 100% pewny, że to nie winna była ta operacja bo obchodziłem się z tą konsola bardzo delikatnie :). Konsola jednak działa idealnie bez zacięć(nawet ciszej niż wcześniej) - trochę dziwne(?). Czy mam się bać tego, ze np. będzie się wieszać, itp... Oczywiście stary Xenon, więc aż tak mi na nim nie zależy bo pewnie zaraz(tydzień, dwa) walnie pięknym RroDem:).

2. Lotnik421 Xbox One

3. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Te kostki to prawdopodobnie kondensatory filtrujące. Konsola ma prawo bez nich działać. Jeśli działa to ja bym nic nie kombinował.

Wczytywanie...

Poleć forum