1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wszystko o Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pjekasz, Kwiecień 15, 2012.

1. pjekasz

pjekasz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Może zadałem idiotyczne pytanie, ale do końca nie wiem co to jest Live. Jak w to grać, co jest potrzebne, jakie gry to obsługują.
    Prosiłbym o jak najbardziej sprecyzowane wytłumaczenie mi na czym to w ogóle polega ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Aby grać na Xbox Live trzeba mieć wykupiony abonament GOLD. Co do gier masz na pudełku oznaczenie, czy można grać w niej na Xbox Live :)
    tu masz i sobie poczytaj o tej usłudze:
    http://www.xbox.com/pl-PL/LIVE?xr=shellnav

4. pjekasz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Taki gold to skąd brać? Ile to kosztuje?
    Bo jakbym grał na LIVE to tylko w GTA IV, powiedzcie jak to wygląda? WI-FI czy ethernet? Nie wiem, może jakiś moduł można dokupić do elitki, żeby łapała mi zasięg wi-fi. Proszę oświećcie mnie na ten temat, bo na tej stronie nie znalazłem za bardzo odpowiedzi na moje pytania ;)

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Kupujesz zdrapki z kodami np na miesiąc kosztuje ok 30zł, im dłuższy czas tym mniejsza cena, do fata możesz dokupić wifi na usb, bez tego łączysz się przez kabel ethernet

6. pjekasz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    I wtedy jak będę grał w GTA IV na LIVE to z innymi graczami? Da się wtedy robić z nimi misję, jeździć autem i ich zabijać ?;p

7. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Tak będziesz mógł grać, ale jakie tryby są w gta to nie wiem bo nie grałem online :p

Wczytywanie...

Poleć forum