1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wszystko w jednym miejscu dla fana Fallout: New Vegas

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Styczeń 22, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jeżeli ktoś pokochał Fallout: New Vegas, to na pewno czeka na Fallout: New Vegas Ultimate Edition.

Fallout: New Vegas Ultimate Edition jest tym, co każdy fan tej odsłony serii powinien mieć na swojej półce, na honorowym miejscu. Gra pojawi się w lutym i jak wieść pustynna niesie znajdziemy tam podstawkę oraz dodatki: Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues, Lonesome Road, Courier's Stash, a także Gun Runners' Arsenal.

Jak kupicie coś takiego to gwarantuję, że przestaniecie być pożyteczni dla otoczenia przez wiele, wiele godzin. Nie wiem, ile to kosztuje. Wiem natomiast, że pojawił się trailer. O taki:

źródło - Gamezilla​

Już wychodzi swoista wersja 'GOTY', a ja nadal nie mogę się przemóc i przejść tej gry... No nic, trzeba dalej próbować.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    A mi właśnie Fallout 3 w ogóle nie leżał, zabierałem się za niego parę razy i po prostu po pewnym czasie nie mogłem w niego dłużej grać, nie mam zielonego pojęcia dlaczego.
    Jeśli cena będzie rozsądna to na pewno zdecyduję się zakupić tą pozycję i ukończyć ją po raz ósmy bodajże, tym razem z wszystkimi DLC, w które nie miałem okazji popykać.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem tylko WOW. Trzeba będzie jakoś się zaopatrzyć w tą pozycje w tych ponurych i trudnych czasach internetu :p

5. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Prawdę mówiąc, fallout 3 podszedł niesamowicie, new vegas znacznie gorzej - do dzisiaj go nie skończyłem. Myślę, że te klimaty po prostu trzeba super lubić, albo 3 część miała o wiele lepszą fabułę.

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Mam dokładnie tak samo. Fallouta 3 przeszedłem 3-4 razy i za każdym razem ze szczęką w dole, zaś New Vegas jakoś mi nie podchodzi.

7. juri22b

juri22b Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a Ja bym się ucieszył gdyby New Vegas wyszedł w końcu w PL!!
    3 była *********... tyle że był super dubbing a tu nawet napisów nie ma...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum