Wszystko wskazuje na to, że zapowiedź Fallout 4 czai się tuż za rogiem!

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik


W tym roku czeka nas z pewnością kilkanaście zapowiedzi nowych gier. Czy jedną z nich będzie Fallout 4?

Wiele na to wskazuje.

Informacja pochodzi z konta na Twitterze Erika Todda Dellumsa - aktora, który w Fallout 3 wcielał się w postać DJ-a radiowego o pseudonimie "Three Dog". Napisał on, że "prawdopodobnie nadciąga więcej Doga! Trzymajcie kciuki!". Gdy potem został zapytany, o co właściwie chodzi, wyjaśnił, że dostał pozwolenie na tę małą "zapowiedź", a także, że na razie nic więcej nie może powiedzieć.





Fani spekulują, że może chodzić albo o bezpośrednią kontynuację Fallout 3, albo o "Fallout Movie". O tym drugim jednak w ogóle nie słyszeliśmy, więc niby skąd miałoby się nagle wziąć...

A kontynuacja F3, czyli Fallout 4, ma całkiem sporo sensu. Bethesda nie ma na razie żadnych zapowiedzianych gier (prócz The Elder Scrolls Online, ale to MMO, inna para kaloszy, inna grupa docelowa), a przecież coś będzie musiała promować, choćby na tegorocznych targach E3. Na powrót do singlowego TES jeszcze za wcześnie. Może więc Fallout? Nie kolejny New Vegas robiony przez zewnętrzne studio, ale pełnoprawna kontynuacja "trójki"...

Co może być dobrą wiadomością, ale może też być złą, bo znam wielu, którzy tamtej gry w ogóle nie trawili.

Przy okazji warto przypomnieć o plotkach sprzed paru miesięcy - według nich nowa gra miałaby toczyć się w Bostonie i jego okolicach.

Jeszcze inne plotki mówią z kolei, że gra mogłaby zostać zapowiedziana podczas najbliższych targów PAX (które będą toczyć się w... Bostonie), już w marcu tego roku.

Trzymamy kciuki?


Źródło: Wszystko wskazuje na to, że zapowiedź Fallout 4 czai się tuż za rogiem
 

xBox.Rlz.

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jak było z wami, ale do mnie trójka wgl nie trafiła...
zagrałem chwilę i odstawiłem uznając że jest wiele ciekawszych gier do ogrania.
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
A widzisz mnie trójka wręcz urzekła nie mogłem się od niej oderwać a "new vegas" uznałem trochę za lipę, bardziej mi pasował klimat "dzikiej" ludzkości
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Mnie urzekła trójka i NV i jest to dla mnie mega wiadomość, że prawdopodobne czwarta część jest w produkcji, bedzie to kolejny pre-order, obok BF3 i GTAV który złoże. ;)
 

JuNy

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo interesujace :D chetnie bym zagral w nowego fallouta :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
New Vegas jest w mojej opinii niezjadliwe, zaś w Trójeczce mam ponad 120 godzin (po trzecim przejściu gry). Fallout od Bethesdy to coś, co z miłą chęcią sprawdzę w tym roku.

Do tego 3Dog... <3
 

Do góry Bottom