1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WWE 12 Table match.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Szumotal71, Listopad 27, 2011.

1. Szumotal71

Szumotal71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Cześć. Otóż mam pewien problem. Nie mogę nigdzie w internecie ani poradnikach znaleźć, jak w table match, należy wrzucić zawodnika na stół. Finishery, opieranie ich w narożnikach itd. to pestka, jednak do tej pory nie wiem, jak położyć wrestlera na stole. Gdy popycham go w jego kierunku - po prostu się od niego odbija. Dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak będzie oszołomiony to trzymaj przy nim prawy trigger i wtedy go chwycisz za szyję i prowadź w stronę stołu. Jak się pokaże A to naciśnij. W svr 2011 działało. Nie wiem jak w WWE'12 ale może też będzie.

4. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ziomki a ktos wie jak odlokowac koszulke Johna Ceny czy tam Sin Cary strój do avatara? widziale na youtubie ze ludzie maja takie bajery ;] nawet walizka money in the bank jest Masakra! .

5. Szumotal71

Szumotal71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Pograłem trochę i poradziłem sobie. Jak przeciwnik jest zamroczony, naciska się dwa triggery, prowadzi w stronę stołu, później LB i następnie A.

Wczytywanie...

Poleć forum