1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wwe 13 - dlc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ScorpiusPL, Czerwiec 19, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ScorpiusPL

ScorpiusPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Chciałbym się zapytać, czy jest taka możliwość, żeby przez pendrive wgrać do xboxa DLC do gry WWE 13 ? otóz na komputerze mam te dlc, ale nie moge go wrzucić, próbowałem na wiele sposobów, ale nic nie szło. Po prostu Xbox nie czytał tych plików. Nie wiem, czy źle wrzucałem, czy po prostu nie można wrzucać tego typu plików. Z góry dzięki ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jezeli nie masz konsoli z RGH to nie wrzucisz, jest program ktorym podobno mozesz odblokowac DLC znajdujace sie na plycie z gra, czyli pierwszy DLC pack, nazywa sie WWE13modtool

ale nie wiem czy to dziala

4. ScorpiusPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm, troche szkoda, bo mi bardziej chodziło o 2 i 3 dlc ;p konsole mam nie przerobioną, nie ruszaną. czyli raczej nici z tego ? ;p

5. rafalgcw

rafalgcw Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Według mnie to nic z tym nie zrobisz ;)

6. ScorpiusPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    DLC mam stąd - http://nie będę kradł.sx/*******/8206268/ w ostatniej linijce jest napise, żeby wkleić te pliki, tylko jest problem z przeniesieniem ich na xboxa ;p. no cóz, jesli nic z tym nie zrobie to szkoda ;p. dzięki za pomoc :p

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Jeśli nie masz rgh nic nie zrobisz zamykam

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum