1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WWE '13 - oficjalna dyskusja

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Angle, Listopad 10, 2012.

1. Angle

Angle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zottegem

Postanowiłem założyć wątek, poświęcony najnowszej grze traktującej o pro wrestlingu - WWE'13. Po kilkunastu godzinach grania muszę przyznać, że jest to jedna z lepszych gier o pro wrestlingu w wykonaniu WWE i ma zadatki na to, aby być najlepszą. Graficznie jest niesamowicie, aż zdziwił mnie fakt, że jakiekolwiek podkręcenie wyglądu było możliwe na obecnej generacji konsol. Sterowanie jest super, Predator Technology w '12 pozostawiało wiele do życzenia, ale rok po debiucie w ulepszonej wersji daje o wiele większą satysfakcje z gry, jak silnik gry stosowany w SVR'11 i wcześniej. Do tego wszystkiego dochodzą bardziej intuicyjne i płynniej działające uniki, cała gama dodatków jak 'OMG Moves!', itd. Tryb Attitude Era daje sporo zabawy i odświeża pamięć. Mimo iż widziałem to już kiedyś, to po tym wszystkim chyba ponownie odpalę sobie gale Raw z 1998 roku. Aktualnie ukończyłem story D-Generation X i Steve Austina. Serwery dla tej części działają super - w poprzedniej części ciężko było cokolwiek pobrać z Community Creations, a o graniu online można było pomarzyć. Wrestlerzy, areny i cała reszta ściąga się w kilka sekund. Jeszcze nie bawiłem się w walki online, ale zapewne też nie ma problemu. Podrasowanie Create-An-Arena, to spełnienie marzeń - w końcu można zmieniać wygląd rampy i rozmiar publiki. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie każdą arenę! Kilka hal WCW, ECW, ROH, TNA, NJPW, NOAH, AJPW i całej gamy indys już spoczywa na dysku mojej konsoli.

Jedyne minusy jakie udało mi się zauważyć, to fakt, że całkowicie pominięto w całej tej erze Attitude ECW i WCW. Powinni poświęcić jakieś 2-3 story a AE mode dla tych federacji, bo te promocje również stanowiły o świetności tamtych czasów. nWo angle w tej grze byłoby warte grubej kasy za takie DLC i z chęcią bym je wydał. Gra też zawiesiła mi się parę razy i musiałem resetować konsolę (co dziwne, bo zarówno w SvR'11, jak i WWE'12 takie coś mi się nie zdarzyło). Nie zauważyłem też WCW Nitro areny i można ją jedynie stworzyć w Create-An-Arena. Nie rozumiem też, jakim cudem nie dodano w tym roku Randy Savage'a. Dla Road Warriors znalazło się miejsce drugi rok z rzędu, a dla kogoś takiego, jak Macho Man nie...

Jak ktoś jest chętny na grę online, to w podpisie jest mój gamertarg.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    gra jest dobra ale nie jesto to najlepsza gra od THQ, online jest skopane a gra ma wiele glichy i bugow co nie zmienia faktu ze jest duzo lepsza od poprzedniczki, nie zgodze sie tez ze powinno sie znalezc miejsce dla nWo czy ECW gdyz to miala byc gra o Erze Atti a nie o konkurencyjnej stajni czy federacji, taka forma jaka zostala zawarta w pelni mi odpowiada i pasuje, jedynie co mozna sie przyczepic to do braku paru gwiazd ale to nie wina THQ, Macho Mana nie ma w grze gdyz w tamtym okresie nie wystepowal w WWF tylko u konkurecji, ogolnie warto bylo wydac 300 zl na moja wersje, teraz czekam na kolejne DLC bo brakuje mi obecnych zawodnikow, Era Atti juz dawno skonczona, super tryb ale pomimo tych ponad 60 walk zbyt krotki jak dla mnie, ogolnie jest dobrze ale do super gry brakuje jeszcze kilku waznych aspektow z wrestlingu

4. Angle

Angle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zottegem
    Era Attitude odnosi się do wydarzeń, mających miejsce w pro wrestlingu pod koniec lat 90 i początku ubiegłego wieku. Tutaj chodzi o tamten przedział czasowy i zarówno WWE, jak i WCW i ECW miały w tym swój udział. Cały ten napęd na poniedziałkowe wojny wziął się właśnie z batalii Raw i Nitro, także pominięcie konkurencji jest bezsensowne. Gra byłaby dzięki temu o wiele bardziej bogatsza i wartościowa.

DDP również był wtedy w WCW, a mimo to został dodany jako DLC.

5. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    najpierw sie dowiedz potem pisz... Era Attitudy byla wylacznie w WWF i nie wmowisz mi ze bylo inaczej, odnosi sie tylko do tej federacji, wpisz sobie ery w WWE i bedziesz mial dostep na jakie ery dzielila sie ta federacja, lub poczytaj nawet o tej erze na Polskiej wikipedii gdzie jest to jasno napisane, po Erze Attitude byla Ruthless Agression a obecnie jest PG a przed Atti byla Golden Era wiec to co piszesz to bzdury i ECW i WCW nie mialo z Era Atti nic wspolnego, i ta gra nie ma byc o Monday Night Wars tylko o Atti Erze ktora tak jak napisalem toczyla sie tylko w WWF i rozpoczela zalezy od wersji, albo od speechu SCSA na KoTR lub od przybycia Mike Tysona, wiec poczytaj o historii i dopiero cos pisz bo inne federacje nie mialy tutaj nic do rzadzenia, po drugie jak to porownywac skoro WWF bylo brutalne i mialo wulgarny jezyk co charakteryzowalo Atti Ere a prozno tego szukac w WCW, ta Era zostala zapoczatkowana przez Vinca po to aby wlasnie zaczac wygrywac Monday Night Wars i przescignac WCW w ratingach, gdyby bylo tak jak piszesz (swoja droga niezle wymysliles) to w grze byloby zawarte tak jak bylo naprawde, ale prawda jest taka ze Atti Era to wylacznie World Wrestling Federation obecnie Entertaiment, a historie z WCW, areny, zawodnicy byla w poprzedniej wersji gry wiec dublowanie tego i wkladanie na sile byloby bledem i tylko robieniem zamieszania bo nie wiem na jakiej zasadzie to mialoby byc

co do DDP to dolaczyl do WWE pod koniec Ery Attitude wiec jego obecnosc jest zrozumiala natomiast Randy Savege odszedl z WWE na dlugo przed rozpoczeciem Ery Atti i juz sie wiecej w federacji nie pojawil wiec nie pasowal do obecnego rosteru gry

6. wowo213

wowo213 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak w tej grze robić duszenie bo jak już kogoś dusze to szybko się z tego wywija a jak mnie duszą to koniec walki jest bo naciskam każdy przycisk i nie da się uwolnić ??

7. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to nie duszenie tylko dzwignia, trzeba wciskac szybko wszystkie kolorowe przyciski czyli Y, A, B, X (razem)

8. wowo213

wowo213 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  9. shakur1971

shakur1971 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    fan axxess to jest znizka na wszystkie DLC oraz 2 dodatkowe postacie, ten film nie ma z tym nic wspolnego

11. shakur1971

shakur1971 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to w jaki sposób moge ściągać postaci tak jak na filmie?

12. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  13. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Witam. Może ktoś jasno wytłumaczyć jak obronić się przed subbmision i przed pinem ??

14. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    przed pinem trzymasz przycisk (x albo a) i puszczasz jak kreska dojdzie do zielonego obszaru

a przed sb klepiesz cały czas a/b/x/y

(możliwe że cos poyebczyłem bo dawno nie grałem :p)

15. Sierak1717

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Zawsze przegrywam, nie działa nic. Zrypana gra :D

16. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  17. Sierak1717

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Brak trybu treningu ssie :D w poprzednich wersjach była możliwość takiej walki treningowej

18. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie bylo zadnego treningu, jedynie byl taki mini tutorial pokazujacy sterowanie i nic wiecej takze malo przydatna rzecz i bylo to ostatni raz w wersji 2011 w wwe 12 juz tego nie bylo, po drugie przeciwnik na najnizszym poziomie prawie nic nie robi wiec mozna sie bez przeszkod uczyc grac ;)

Wczytywanie...

Poleć forum