1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wwe 2010

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez loloskiski, Luty 15, 2010.

1. loloskiski

loloskiski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!

Sciagnolem wwe smackdown 2010, a niewiem jakiego ixtreme mam. (Raczej mniejszy niz 1.5) Czy mozna to jakos sprawdzic> I czy dostane bana jesli w nia zagram nie uzywajac uslugi X-live na starym ixtreme? Jaki wave ma ta gra?? I czy activate.iso pójdzie na moim starym ixtreme??

Wiem ze to sa banalne pytania ale jestem zielony.
    Z gory dzieki.

Loloskiski

EDIT: Kupiłem konsole w 1 polowie poprzedniego roku

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Wave gry sprawdzisz za pomocą programu abgx360. Jeśli masz ix mniejszy niz 1.5 to Twój FW(Firmware) obsługuje tylko wave do 2. Pytka activate.iso działa z ix 1.6. Tak więc musisz spaczować gre co = BAN NA LIVE

Wczytywanie...

Poleć forum