1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wwe 2010

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Touch!, Marzec 29, 2010.

1. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Czesc
    Mam dwa pytania dotyczace tej gry.
    1. Podczas gdy gram i mam wiecej niz jednego przeciwnika pojawia sie problem polegajacy na tym ze moge atakowac tylko 1 przeciwnika. Jak ustawic to zebym mogl atakowac kazdego kiedy chce lub ktory ( jezeli jest) przycisk pozwala na przelaczenie ataku na innego?

2. Jak sie zdonywa nowych zawodnikow?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wrobe_l94

wrobe_l94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rawicz
  4. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja tam swoich zawodnikow na road to wrestlemania odblokowalem

5. elarono21

elarono21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    Podczas np. walki dajesz pauze i tam masz opjce sterowania w menu. Zmieniasz z auto na manual i LT zmieniasz sobie przeciwników .

6. GUARANIK

GUARANIK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja rowniez mam pytanko :) Jak wyglada sprawa w WWE 2010 na Xa 360 po Online ?? Czy duzo ludzi gra i czy sa znosne pingi ?? tzn czy neie opoznien jednym slowem. Przymierzam sie do zakupu konsoli. Posiadam PS 3 i ta gre rowniez ale wiekszosc graczy to USA, Kanada, Chiny strasznie odlegle miejscowosci :/ Tak wiec ping tez jest nie za ciekawy. Rowniez nei za duzo osob w to gra i stad te pytanie :) Czy na Xie sprawa przedstawia sie lepiej ?? Prosilbym o odpowiedz. Dzieki pozdro :)

Wczytywanie...

Poleć forum