1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WWE 2K14 bez Ihasa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Murded, Grudzień 28, 2013.

1. Murded

Murded Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam ! Potrzebuję porady. Nie umiem nagrać na płytę WWE 2K14 (mam lt 3.0) bez Ihasa. Próbowałem 3 razy i 3 płyty do wyrzucenia ... Pierwsze dwa razy próbowałem przez Burner Max Payload. Pierwsza "kopia" włącza się (przy instalacji nie rusza dalej niż 0%) po informacji,żeby nie próbować tego w domu mam w nieskończoność czarny ekran. Druga po zgraniu (również za pomocą Burner Max Payload) włączyła się i miałem komunikat o błędzie gry. Podczas nagrywania trzeciej prze IMG Burn overburn method pod koniec wyskoczył błąd,pominąłem go następnie nie można było zakończyć nagrywania. W Xboxie "Nie rozpoznana płyta". Kod statusu 03-57-00. Wszystkie kopie nagrywane na płyty Verbatim DVD + R DL 8.5 GB. Wszystkie poprzednie gry (XGD2) były nagrywane w ten sam sposób i działały. W taki sam sposób nagrywałem Call of Duty Black Ops II (za pomocą burner max payload) i również działa. Prosiłbym bardzo o pomoc jak nagrać tę grę,ponieważ nie chcę marnować więcej płyt a bardzo chcę tą grę. Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. matixd1

matixd1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie znam się za bardzo ale musisz przed nagraniem przepuścić grę przez ABGX 360 ;] bo to WWE 2K14 ma XDG3 bodajże. Tu masz jak nagrywać gry z XDG3 http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...QTwAZkAI9zySjHOuXuxXCQA&bvm=bv.58187178,d.Yms

4. Murded

Murded Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przepuszczałem za każdym razem przez ABGX 360.

5. matixd1

matixd1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    JA TAK SAMO ROBIŁEM I MI TAKIE COŚ WYSKOCZYŁO : There doesn't appear to be enough space on the disc to burn this image.
    Image size 4 267 015 Sectors ( 8 334 MiB)
    Disc size: 4 173 824 Sectors (8 152 MiB)
    Would you like me to try sending the BurnerMAX Payload?
    Note: Even if successful, there's no guarante your drive will cope with overburning the disc!

6. Murded

Murded Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale miałeś taki błąd w abgx czy imgburn ? Bo ja chyba miałem coś podobnego w imgburn. Nagrales w końcu ?

Wczytywanie...

Poleć forum