1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WWE 2K14 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 25, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W mojej opinie gra skończyła tak jak się spodziewałem - praktycznie zero zmian. Pograłem około godziny może półtorej i jeśli nie wiedziałbym ze to nowa odsłona tej serii powiedziałbym, że to wwe 13.. Na plus według mnie lepsza ścieżka dźwiękowa oraz lepsza reakcja publiczności na akcje wrestlerów. WWE 2k14 to prosto ujmując dopracowana wersja z roku ubiegłego, niewiele różniąca się od swojej poprzedniczki.

Dla osób planujących zakup, a posiadających wwe 13, odrazam :)

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    hahaha, jezeli naprawde nie widzisz zmian to pozdro ;) gameplay jest mocno usprawniony, gra sie przyjemniej, w grafice nie ma zmian bo to juz jest full co mozna osiagnac ale jest duzo malych kosmetycznych zmian ktore sprawiaja ze gra sie duuzo lepiej niz w 13, animacje sa duzo lepsze, bardzoej dopracowane, tak samo wejscia zawodnikow nie wspominajac o trybie 30 lat Wrestlemanii ktory jest duzo lepszy od zeszlorocznego Attitude Era Mode, tak samo poprawione i ciekawsze Universe oraz nowe mozliwosci kreacji, nie jest to nic nadzwyczejnego ale gadajac ze to ta sama gra to az smiac mi sie chce, bo ja po tylu godzinach przy 13 odrazu zauwazam drobne zmiany na plus...

5. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja powiedziałem o samym gameplayu a nie o trybach. Tryby zawsze się różnią w każdym WWE. Dla mnie ta gra jest taka sama. Może podasz przykłady tych usprawnień skoro, aż tyle ich zauważyłeś? Bardzo mnie to zaciekawiło

6. Psychopatha

Psychopatha Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gra ciekawa, lecz sterowanie trochę przeszkadza.

7. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    Nie prawda. Jak by chcieli to by wycisnęli jeszcze więcej z konsol obecnej generacji(NBA2K14). Co do gry to na plus idzie nowy tryb '30 Years of WrestleMania',publika no i trochę gameplay jest usprawniony.Jakbym nie był takim 'napalonym' fanem wrestlingu, to i pewnie bym nie kupił tej części.Grę nie będę oceniał, bo by dostała niską ocenę.

8. wojtas011

wojtas011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Piekło
    Lubiłem pograć w poprzednie części ale grając w tą tylko się cieszyłem że mam RGH bo bym żałował każdej złotówki (nawet na Verbatima) wydanej na nią, zero zmian wwe uniwerse bawiło mnie w 12 ostatni raz w 13 trochę pograłem a tu zawalczyłem może 4 walki. "30 Years of WrestleMania" ratuje trochę ten tytuł mimo tego, że to kalka attitude ery z poprzedniej edycji. Jak masz 13 nawet nie zbliżaj się do tego ( chyba że masz RGH to można spróbować).

9. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    Sciągnolem kiedys na xboxa 2k13 i jakos mi gra nie podeszla ;/ kiedys bylem fanem wrestlingu i oglądalem sporo walk , w 2k14 gralem u znajomego i nie widzialem wielu zmian wiec sobie odpuscilem , smieszne animacje i brzydka grafika , jakos jestem bardziej za UFC .

10. Fixer111

Fixer111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spoko gra.

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum