1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WWE 2K15 "dysk nie jest obsługiwany"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez XboxFan331, Październik 29, 2014.

1. XboxFan331

XboxFan331 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, nagrałem przed chwilą WWE na Verbatima, wkładam do konsoli i wyskakuje mi komunikat że "dysk nie jest obsługiwany". Ma ktoś pomysł jak to naprawić? Dash jest najnowszy a przeróbka to LT 3.

2. Lotnik421 Xbox One

3. XboxFan331

XboxFan331 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dodam że weryfikacje w ABGX przechodzi pomyślnie :/

4. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    1. w abgx360 wkopiować pliczek "abgx360.ini" ze strony abgx360.xecuter.com/ .
    2. we właściwościach plików .iso i .dvd (tych ściągniętych wcześniej) odznaczyć opcję "Tylko do odczytu"
    - PPM na plik Właściwości i na dole trzeba odznaczyć
    3. uruchomić abgx360 i przepuścić obraz

to trzeba zrobić do wstawki iMARS

5. Skipper17

Skipper17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jeżewo
    Tak samo przy nagrywaniu na LT 2.0? Nagrałem na 2.0 i wyskakuje dysk nie obsługiwany.

Wczytywanie...

Poleć forum