1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WWE All Stars - OPINIE

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Fuks, Marzec 26, 2011.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Gra wyciekła piszemy tylko OPINIE !!!.

Powiem tak poziom tej gry jest tak z******, że szok na poziomie rookie mam wielkie trudności z pokonaniem pierwszego przeciwnika. Najdalej doszedłem do 2 walki gdzie jest triple threat match normalnie masakra chyba 100 razy próbowałem wygrać i nic.Graficznie jest ok podoba mi się.

2. Lotnik421 Xbox One

3. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Grałem w demko i powiem tylko tyle, że to kiepska gra. Graficznie bardzo słabo, a dokładniej animacje są niesamowicie sztuczne. Jeśli chodzi o sam silnik gry to kiepsko

4. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie znasz się na wrestlingu, gra jest bardziej dopracowana od WWE Smackdown vs RAW

5. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Opinia?
    Gra to jeden wielki gniot, zaluje na nia 2.50 zl a gdybym sie schlal i ja kupil drugiego dnia zaszlochal bym za moimi banknotami ktore zostawilem w sklepie kupujac tą gre :p

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    w tej grze nie chodzi o realizm a ty tu wyjezdzasz z mechanika... ta gra jest super, cos innego, bijatyka w stylu tekkena, mnie sie bardzo podoba

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ta gra jest głupia - w porównaniu do Smackdown Vs. Raw 2011 - nie umywa się... Gra wygląda dużo brzydziej niż SvR - przez te plastelinowe ludziki zamiast bardziej realnych tekstur... Jest też chyba dużo mniej zawodników - tak mi się wydaje... Gniot 4/10

8. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Grałem w demko na PS3 i wydaje się super. Masa ciosów. Grafika... taka komiksowa, moim zdaniem SUPER. Jest w pełnej wersji tryb kariery?

9. endless200

endless200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Jestem po paru godzinach grania i musze przyznac ze gra naprawde mnie wciagnela. Nie ma co jej porownywac ze SvR gdyz co prawda sa to dwie gry z tego samego gatunku ale kazda z nich kladzie nacisk na cos innego i tu jak dla mnie wiekszy fun z grania robi WWE All Star. Sam gameplay prezentuje sie fajnie i ma sporo fajnych rozwiazm kombinacyjnych. Signature Move i Finishery są fajnie zrobione lecz u niektórych wygladaja jakby na siłe i bez pomysłu ale co tam.... Cieszy także spore grono dobrych zawodników. Widac ze producenci poszli na jakosc a nie na ilosc bo po co komku papka cieniasow co i tak by sie nimi nie gralo. Gra posiada sporo trybów rozgrywki i trzy ale i tak chodzi o to samo :) Nie spodziewalem sie gry ambitnej i tu nie ma sie co oszukiwac bo taka nie jest. Za to oczekiwałem ze przyciagnie mnie dobra zabawa i wciagnie na dlugie godziny przed TV i to jej sie udalo. WWE All Star to takie NBA Jam Wrestlingu. Od siebie moge polecic gdyz jak dla mnie spelnila moje wszyskie oczekiwania. co do tytulu.

P.S RaaDeek...Jest cos takiego jak Path of Champion ktora dzieli sie na trzy rodzaje. Mozna powiedziec ze to taki odpowiednik.

10. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Pograłem wczoraj w pełną wersję. Niestety kariery nie ma. Można sobie stworzyć zawodnika i nim pograć, ale nic wiecej :/ Nie zdobywa się "leveli" skilli, itd. a szkoda :/ Jest jakiś taki tryb gdzie są jakies najbardziej zajawkowe walki 1 vs 1 i wlasnie ten tryb sobie przechodzę. Generalnie gra jest niezła. Nie wiem czemu ktoś mówił, że jest trudna, bo nie jest. Gram na średnim. Czasem jest ciezko, ale bez przesady. Zazwyczaj walke przechodzę za 1 razem. Rzadko za drugim. Najbardziej wkurza, że kopmuter często robi "reversal" czyli taki jakby kontratak :/ a mi rzadko to wychodzi. Grafika moim zdaniem super. Postacie wyglądają świetnie. Szkoda ze nie ma Goldberga i Stinga, ale to pewnie nie ta federacja? oni są z jakiegos nwo albo innego wcw (cokolwiek to znaczy). Finishery i ciosy specjalne... super :) Jak ktoś lubi wrestling to POLECAM!!

11. M3TH22

M3TH22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    INOWROCŁAW
    Nie podoba mi się , nic w niej fajnego nie ma grafika słabiutko
    Nie ma Startu do SvR !!

12. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    "Nie ma Startu do SvR" czy wy nie rozumienie, że ta gra to taki odskok od normalnej wersji. Moim zdaniem w to się lepiej gra niż w SvR.

13. Matiszenko

Matiszenko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gra nie jest warta zachodu, nudzi się bardzo szybko. Jeśli ktoś lubi gry o wrestlingu niech kupi SvR

Wczytywanie...

Poleć forum