1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WWE Legends of Wrestelmania

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Luuunatyk, Marzec 7, 2009.

1. Luuunatyk

Luuunatyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław. : )
    Co sadzicie na temat tej nadchodzacej gry ? ktos juz gral w demo ? bo jest na xbox live ? według mnie bedzie calkiem dobra i nareszcie w wwe bedzie mozna hoganem zagrac :rolleyes:

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    no ja czekam z niecierpliwością. Ma być inny model walki niż w Smackdown vs. Raw a tamten mi nie przypadł do gustu.

4. (((misiek)))

(((misiek))) Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A mi sie wydaje ze to bedzie badziew.Z pewnoscia bedzie gorsze od Smackdown-a.Wedlug mnie, gra tylko dla fanow wrestlingu.

5. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    sciagnalem wczoraj demko i powiem wam ze... badziew... nie gralem w inne gry o tematyce wreslingowej jednak uwazam ze ta gra to bedzie jedna wielka kaszana... glupie sterowanie a grafika jakas dziwna

6. CrashOmg

CrashOmg Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Moim zdaniem nie przemówi do fanów WWE vs RAW. Nie wiele osób zna gwiazdy Wrestlingu z dawnych czasów może jedynie Hulka Hogana , teraz wszyscy wolą zagrać Johnem Cen'a , Rey'em Mysterio czy Batistą i ich słynne finishery Batista Bomb , 619 czy You cant se me.
    Moim zdaniem gra nie będzie miała poparcia jak dla mnie WWE vs RAW ever.

Wczytywanie...

Poleć forum