1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WWE Legends Of Wrestlemania - iXtreme 1.5

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tijs18, Marzec 18, 2009.

1. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy gra zadziała na tym FW. Będę niezmiernie wdzięczny za odp.

POZDR

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sirhc14

Sirhc14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    a ja chciałbym dowiedziec czy pójdzie też na ixtreme 1.4??

4. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jeśli pójdzie na 1.5 to z 1.4 również nie będzie problemu w końcu chodzi tutaj o 3rd wave, którego FW 1.4 jak i 1.5 nie ogsluguje :)

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    zadziała - ta gra nie ma wave 3

6. smoovb

smoovb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    fajna ta gra ??
    grał już ktoś ;D

7. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja grałem w demo na ps3, gierka fajna, dobra grafika postaci, w demo jest tylko 3 postacie: Hulk Hogan, Andre the giant i The rock to mało i głupie jest też to że podczas chwytu zamiast wciskać ciągle np. A to lecą ci przyciski i musisz je w odpowiednim momencie nacisnąć np. jak w Guitar hero ale myślę że jej plusy przykrywają minusy nie mogę się doczekać pełni

8. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moze MS wypuścił tylko 2 gry co obsługują wave 3(skoro ta jest nowa i chodzi na 1.5),w sumie po co mieli by sie trudzic jak i tak ludzie by znalezli sposob na obejscie zabezpieczzen

9. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    czeski to bardzo ciekawe co mówisz zważywszy na to, że MS inf o tym, że każda nowa gra (od HAWX) będzie zawierać Update do NXE. Wydaję mi się, że to właśnie przez tą opcję mamy wave 3. Mogę się oczywiście mylić ale tak czy inaczej nie zmienia to faktu, że ta inf nie do końca jest prawdziwa.

Pozdr.

10. Sirhc14

Sirhc14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    mógłby ktoś opisac wrażenia z gry

11. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Pograłem trochę więc napiszę kilka słów od siebie.
    Zacznę może od samych wrestlerów. Ogólnie jako staremu fanowi wrestlingu to ze wszystkich postaci nie podobają się mordy dwóch. Mam tu na myśli oczywiście ich odzworowanie.

Jeśli chodzi o zachowanie, finishery, wejścia to na przykładzie takich wrestlerów jak (mój ukochany) The Undertaker, The Rock, Stone Cold, Ultimate Warrior, Hogan, Yokozuna czy Bret Hart wszystko wypada znakomicie (narazie tylko nimi/na nich grałem). Szkoda, że nie ma Foleya, Doinka czy (R.I.P.) Owena Harta.
    Publika została tylko z leksza zrobiona na ********* ale olać to.

Co do sterowania to trzeba się tylko do niego przyzwyczaić, przejrzeć tutorial i poćwiczyć. Reversale, finishery czy inne kombinacje wychodziły mi podczas gry bez problemu, natomiast ciężko mam z wchodzeniem na liny czy bieganiem po ringu.

Gdyby zrobili tą grę ze sterowaniem S vs R to byłoby ********** ale źle nie jest :)

Ps. Gra ********** bez problemu na iExtreme 1.41

Wczytywanie...

Poleć forum