1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WWE RAW vs Samckdown 2008

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tijs18, Grudzień 18, 2008.

1. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam niedawno zakupiłem tą grę. Instaluję się bez żadnych problemów na dysku ale kiedy włączam tryb Kariery czyli 24/7 gra w pewnym momencie nieustannie się zawiesza. Loading po prostu staje. Żeby było śmiesznie to raczej nie winna konosoli bo po otworzeniu DVD przenosi mnie do Board'a. Czy ktoś z was miał takie problemy z tą grą i wie jak temu zaradzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    a zobacz odpalając ją z płyty bezpośrednio. ale chyba będziesz musiał usunąć ją pierw z dysku

4. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    zaraz spr daj mi chwilkę

edit

Działa, wiesz może dlaczego ta sytuacja wygląda jak wygląda bo mówiąc szczerze dla mnie to trochę dziwne

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    a inne gry?

6. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Póki co spr. Kung Fu Panda, Indiana Jones i jakieś demówki z Game Market Place. Gry nie zawieszały się ani razu więc tym bardziej tego nie rozumiem

Wczytywanie...

Poleć forum