1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WWE Smackdown vs Raw 2011 - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez SIEDZE, Październik 22, 2010.

1. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Witam, gra już na trackerach, jeśli ktoś pobierze, proszę o opinie, czy warto czy szkoda płyty bo różnice w porównaniu z 2010 są kosmetyczne...

2. Lotnik421 Xbox One

3. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Pograłem sobie trochę w tą grę i jest o wiele lepsza niż poprzednia część. Grafika jest bardziej realistyczna: modele postaci są wyborne i oczywiście zachowania publiczności. Doszedł nowy tryb Universe w którym można rozegrać cały sezon WWE: RAW,Superstar i SmackDown wraz z wszystkimi galami pay-per-wiev a kończy się tak mi się tylko wydaje Wrestlmanią 26. Także tryb Road to Wrestlmania zmienił się znacząco. Dla mnie ta gra jest wyborna i warta polecenia. Jeżeli ktoś jest fanem Wrestlingu jak ja to niech się za nią zabiera bo naprawdę warto.

4. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Ja też jestem fanem Wrestlingu i wypowiem się o tej grze

plusy:

-Lepszy ekran wyboru zawodników
    -Dużo lepsza interakcja z elementami poza ringowymi(np:zawodnik rzucony na schodki)
    -Tryb Uniwerse

Minusem jest jedna rzecz a mianowicie:
    -Jak kogoś satysfakcjonuje wersja 2010 to na pewno nie wyda na tą grę kasy, znaczy to że ta gra jest praktycznie taka sama.

Zna ktoś jakieś fajne strony z Caws oprócz svrseries.com??

5. Karo12

Karo12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nałęczów
    We wcześniejsze części nie grałem i gra jak narazie wydaje mi sie dosyć trudna ale jakoś sie podszkole.
    Ogólnie gra Dobra, modele postaci są ładne tylko niech mi ktoś powie czy jest tu tryb kariery, bo zauważyłem że swojego playera da sie twożyć

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    gratuluje tym co mowia ze ta gra jest taka sama jak 2010... zmieniony tryb kariery na lepszy, poprawione RTWM, zmieniona fizyka walk, dodano wiele roznych elementow do walk ktorych nie chce mi sie tu juz wymieniac, duzo nowych elementow do tworzenia zawodnika, zwiekszony poziom trudnosci, dopracowana grafa, no tak to jest to samo co w wersji 2010... jak dla mnie gra jest ok, jest troche bledow ale to ze wzgledu na wprowadzenie nowego silnika, pewnie beda jakies latki, roster wymiata jest duzo fajnych legend, naprawde polecam

7. walion

walion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra jest świetna grałem we wszystkie edycje na iksie i powiem że ta jest najlepsza nowa fizyka daje dużo możliwości np. możemy wykonać spear na schodki czy RKO na krześle czy też nawet na koszu na śmieci mi się udało ;) grafa jest spoko ale wydaje mi się że co niektóre modele trochę za bardzo się świecą tak jak by w plastik przechodziły ale gra robi dobre wrażenie ma fajne legendy takie jak RVD i sporo innych, więc fanom polecam ale znając życie albo już grają albo pre-ordery złożone całej reszcie też polecam bo gra sprawdzi się dobrze choćby jako party game ..

8. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Potwierdzam, gra jest lepsza od 2010, zawodnicy poruszają się wolniej na ringu tzn realistyczniej, w 2010 latali po tym ringu jak opętani, teraz biegają ale w normalnej prędkości, system walki lepszy, ogólnie 9/10

9. Krzyzac

Krzyzac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra jest bardzo fajna, ale nie podoba mi się jedna rzecz - wolniejsze poruszanie się zawodników. Teraz są tak ślamazarni, że prawie jest to niegrywalne. Poza tym brak importu postaci z poprzednich części, a tak ogólnie rzecz biorąc jest niewiele innych zmian, choć oczywiście są i takie na +.

10. wujek

wujek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrowiec
    Jak się ruszają za wolno to wyłącz zmęczenie, czyli stamina system. Cały czas będzie tak jak na początku walki

11. Maryd

Maryd Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gra lepsza niz wersja 2010 , popoprawiale wiele spraw , road to wreslemania jest naprawde fajna , 5 zawdonikow jest . Mozna normalnie chodzic po basckstagu i walczyc z przeciwnikami , ale np fabularnie widac , ze sprzed jakeigos czasu to jest , bo np istnieje jeszcze np stajnia Legacy.Ogolnie jestem zadowolony z poprawek i czekaja mnie kolejne godziny gry

12. ukaszoczko1

ukaszoczko1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    bray(Irlandia)
    Ostatnio te wszystkie gry wrestlingowe takie same :(
    Po 1.Bardzo Wolno Się poruszają czego nie lubię
    po 2.Są Bardzo Łatwe niż starszę części

Jedyne Co jest dobre w tej grze to ze możessz robić swoją postać .
    I że wchodzą nowe ciosy

13. JerichoY2J

JerichoY2J Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Wg. gra jest warta polecenia i wydania pieniędzy. I jeśli kogoś by to interesowało to w meczach online nie ma lagów.

@UP - jeśli są takie same to odpowiedz szczerze, grałeś w 2010?

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Z mojej strony tak:
    Minus że zmienili sterowanie co do 2010.. Może w opcjach idzie gdzieś to zmienić? (przykład podnoszenie zawodnika teraz na prawej gałce, 2010 na przycisku B, mocne ruchy z użyciem LT; 2010 RT(o ile się nie mylę)) Niby lekkie zmiany ale po graniu we 2010 to dla mnie minus jest.. (wiem czepiam się).
    Co do grafiki to widać że jest ładniejsza. Scenki jak zawodnicy wchodzą na ring zostały trochę dopieszczone atakami innych zawodników itp. Co mi się bardzo podoba.

Co do wyboru postaci to jak dla mnie spaprali to.. Bo teraz to bardziej przypomina wybór postaci z tekkena niż jeżeli ze serii WWE. I nie ma już tej magii szukania swojego ulubionego wrestlera.

Co widziałem to dużo trybów rozgrywki jest i ten Universum*czy jakoś tak* dziś mam zamiar go sobie wypróbować :) Jak na pierwszą godzinę czystej zabawy. To gierka prezentu się dobrze. I nie można w gruncie rzeczy narzekać (aż tak chociaż :D).

Ogólnie gra jak na dzisiaj dostała by ocenę +7/10. I myślę że nawet jeżeli jak ktoś ma wersję 2010 to warto zagrać we 2011.

15. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kosmetyczne różnice względem poprzedniej części jeśli ktoś nie jest fanem tego "sportu" ,a ma poprzednią część to niech tej nie kupuje/ściąga bo różnicy prawie nie ma żadnej , grafika nadal słaba, sterowanie rzeczywiście minimalnie zmienione. Ogólnie nic specjalnego, żadne miłe zaskoczenie.

16. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Grając już troche uważam że gra trochę dziwna bo jak się ma "walkę ze drabiną" to masakra to jest.. Mam 3 innych przeciwników ładuje w nich super ruchami i doopa zawsze wstają.. To jest jakieś nie normalne. Zawsze w ostatniej sekundzie ktoś wstanie i mnie zrzuci. Taka walka mi się trafiła w Universum (więc ją rozegrałem chyba ze 4-5 razy nim wygrałem..). Nie wiem jak to było w poprzednich częściach bo tam nie byłem zmuszony do walki z drabiną..
    Dla mnie to trochę niesensowne jak po paru super atakach mogą tak szybko wstać..

17. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Super jest SvR 2011 :)

Po przesiadce z wersji WWE IMPACT 2010 na PC jestem zachwycony :)
    W SvR 2011 wydaje mi się grafika bajecznie piękna w porównaniu do tej z kompa :D

Ogólnie podobają mi się zakresy ruchów i combosów postaci co jest na duży plus oraz to że jest dużo trybów do wyboru :)

18. setoslavv

setoslavv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dla fanow produkcja polecnia, dla osob mniej zainteresowanych tematyka Wrestlingowa moze byc to naprawde dobra zabawa. Moim zdaniem wzgledem poprzedniej czesci malo co sie pozmienialo

Wczytywanie...

Poleć forum