1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wwe smackdown vs raw

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Scott027, Sierpień 16, 2010.

1. Scott027

Scott027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem dotyczący walki tornado tag team table a mianowicie nie wiem jak ją wygrac mimo że już trochę to męcze i wszystcy zawodnicy już są zakrwawieni.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mavick

Mavick Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musisz złamać stół którymś z rywali. Od kilku edycji nie grałem, ale podejrzewam, że musisz mieć finisher, strong grapple, przyciągamy przeciwnika do stołu i wciskamy przycisk odpowiedzialny za wykonanie finishera (niegdyś L1, w późniejszych edycjach chyba trójkąt - czyli LB/Y)

4. Scott027

Scott027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Masz rację . dzięki właśnie przeszedłem,trzeba było tak jak pisałeś najpierw przeciwnika z strong grapple rzucic w stół i potem finisherem go nim złamac

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie koniecznie finisherem, ale zasada jest ze trzeba przeciwnikiem rozwalic stol

Wczytywanie...

Poleć forum