1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WWE SVR 2008 - Nie normalne postacie np. Spiderman, Superman

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez oprino13, Luty 26, 2011.

1. oprino13

oprino13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Młodów
    Witam oglądałem ostatnio filmiki na YT i natrafiłem na taki filmik z gry WWE SVR 2008
    Kod:
    http://www.youtube.com/watch?v=tPdyVyXkEL8
    U mnie są tylko gwiazdy WWE i do odblokowania byłe gwiazdy nie ma żadnych takich dziwnych, zacząłem oglądać filmiki i dużo ich jest na YT najwięcej chyba z SVR 2010 ale to nie ważne. Ważne jest dla mnie to jak te postacie są zrobione ? Czy trzeba ściągać jakąś specjalną wersje gry ? a może pendrivem jakoś wgrać save żeby mieć np. takiego supermana ? Jak moge mieć takie postacie w swoim WWE SVR 2008 ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DarthJason

DarthJason Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Postaci te są po prostu zrobione w kreatorze dostępnym w grze, na YT masz nawet filmiki jak taką postać stworzyć.

Po prostu wybierasz z menu "Create Modes" a następnie "Craete A SuperStar" i tam możesz stworzyć ukochanego przez siebie bohatera.

4. wojtas011

wojtas011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Piekło
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669