1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WWE13 pomoc

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Masownik20, Październik 27, 2012.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    mam kilka pytan, gra mi sie podoba pierwszy raz gram w WWE i nie orientuje sie zabardzo.. grafficznie jest fajnie ale jest jakis tutorial jesli chodzi o ciasy? bo naciskam co idzie bez skladu i ladu hmmm tak samo jest jakis tryb story mode taka jak by kariera? bo widze pelno tam tych trybow polowa nie wiem co to jest ale jakiejs kariery nie widze hmm
    Pomoze ktos

2. Lotnik421 Xbox One

3. Killswitch

Killswitch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Attitude Era Mode - odtwarzasz stare rywalizacje. Walki z dawnych lat. Dodatkowe rzeczy za przeprowadzenie walki zgodnie z rzeczywistością.
    Universe Mode - gra jak w prawidzwym życiu. Możesz zawalczyć w każdej z walce z danego show i tak do końca tygodnia, PPV i tak dalej..

A - rzuty X - uderzenia ręką nogą

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    strasznie chaotycznie piszesz, sterowanie nie opiera sie na 2 klawiszach...

Y - finisher/sygnatura (jezeli mamy napelniony pasek momentum)
    X - ciosy
    A- klincz, dopiero w klinczu po ponownym nacisnieciu A i lewej galki w ktoras ze ston wykonujemy rozne akcje, rzuty, kopniaki itp
    przytrzymanie A to zalozenie dzwignii
    LT - bieg
    RT - kontra
    przytrzymanie LB wyscie z ringu i podniesienie przedmiotu

co do trybow jest normalny pojedynczy mecz, jest Era Attitude czyli tak jak kolega pisal odtwarzamy najwazniejsze wydarzenia z tej najlepszej ery w WWE, za wykonywanie zadan historycznych odblokowywujemy postacie itp
    Universe to jest tryb gdzie mozna stworzyc swoja wlasna federacja z wlasnymi tygodniowkami lub grac w te istniejaca, dawac pasy swoim zawodnikom itp
    jest jeszcze online to wiadomo no i reszta to juz sa tryby kreacji zawodnikow, aren, wejsc, ruchow itp

jak chcesz cos wiecej wiedziec to pisz

5. Killswitch

Killswitch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Nie pisałem szczegółowo, bo on też nie określił dokładnie czego oczekuje. Ale myślę, że dobrze to opisałeś.

P.S. Może online?

6. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Universe Mode - gra jak w prawidzwym życiu. Możesz zawalczyć w każdej z walce z danego show i tak do końca tygodnia, PPV i tak dalej.. to rozumie ze to taka jak by kariera tak??
    Bo ten tryb z tym odtwarzaniem historycznych walk hm taki sobie ja wolalbym tylko walki i tyle wiec w tym trybie co podales to ejst zawarte? wpisnam sie po pas itd??
    Bo te historytczne walki troche mnie denerwuja wygrywam a tu msuze specjalnie np rzucic go na stol takie troche to na siłe

7. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    mozemy kiedys zagrac, bardzo chetnie, a to co opisalem to i tak nie jest cale sterowanie, zapomnialem ze B to irish whip a krzyzakiem sa taunty

8. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ktos zna sie na grze i odpowie na mojego posta wyzej??

9. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to nie jest nic na sile tylko masz przynajmniej postawione jakies zadania przed soba a nie tylko nawalic przeciwnikowi bez sensu i wygrac, no ale co kto woli, ta gra jest dla kogos kto interesuje sie tym tematem i tym swiatem, laikom nie polecam bo beda wlasnie marudzic, Universe dla mnie jest nudny, nic sie w nim nie robi ciekawego, to nie jest kariera ze wybierasz jednego zawodnika i nim osiagasz sukcesy, to jest tryb w ktorym mozesz stworzyc sobie swoja federacje ze swoimi mistrzami i nimi grac, np uwielbiasz Ortona to dajesz jemu najwazniejszy pas i grasz nim zeby wygrywal itp

dla mnie era attitude byla ciekawszym trybem, mozna poznac jeden z najlepszych okresow w rozrywce sportowej konca lat 90, do tego aby odblokowac postacie trzeba wykonywac te zadania

10. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    a ma ktos moze jaki opis poszcvzegolnych walk co trzeba zrobic w tych era attitude chyba 4 czy 5 walk odbylem i utknolem teraz na walce gdzie mam chyba goscia na stol rzucic czy cos w ten desen ciezko u mnie z angielskim hmm ale nie poddaje sie bo gra mnie wciaga , jak ktos ma podane co w jakiej walce trzeba zrobic bede wdzieczny

11. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Po polsku wątpie żebyś znalazł liste. Kto jest w tej walce co mówisz to sprawdze co i jak

12. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    hm moze sa jacys fani wwc co zrobia tutorial do tej gry cow jakiej walce trzeba zrobic, chwilowo nie mam dostepu do X zeby zobaczyc dokladnie kto tam walczy, mimo tych trudnosci gra i tak wywarła na mnie olbrzymie wrazenie . nie gustowalem w tego typu grach ale animacje rzutow grafika itd bardzo ladne

sprawdzilem jest to w Rise of D-X walka Hunter Hearst Hemsley vs bret hart
    tam trzeba wykonac uszkodzenia na critical i to drugie wlasnie nie wiem co zrobic

13. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    po pierwsze WWE, na youtube jest juz dawno pelno let's pleyow z tej gry, z attitude era tak samo i nawet po PL, po drugie nie musisz robic wszystkich rzeczy ktore sa na liscie aby przejsc dalej ale nie odblokujesz wtedy zablokowanych postaci i aren

14. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    akurat tutaj chyba musze bo zrobilem goscia na critical i nie mgoe go skaczyc wogole hmm jak bys mogl pdoac linki do tych let/s pleow po PL bo nie widze, i do kazdej walki?

15. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    1 pin gdy ma crit dmg
    2 kiedy bulldog przeszkadza sędziemu, przytrzymaj B w kierunku stołu komentatorów

1 osoba to lubi.
  16. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    hm nie wime podczas walki nie widzialem zeby przeszkadzal sedziemu
    Ps. podeslecie te linki do tych let/s pleyow po PL bo nie widze

17. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    1 osoba to lubi.
  18. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    aha chyba ze tak bo wlasnie jak dawalem liczenie to robilo sie tak jak by sedzia wogole nie liczyl wlasnie

19. wwe13curious

wwe13curious Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    znalazłem do kupienia tańszą wersję wwe13, ale bez książeczki w środku (allegro.pl/wwe-13-w-13-2013-x360-xbox-360-nowa-wresling-i2788682583.html) [przepraszam jeśli nie można linków wklejać] i mam pytanie: czy w książeczce jest coś ważnego, czy tylko klawiszologia? Zastanawiam się bo jakby nie było - jest taniej, a klawisze obczaję sobie uruchamiając grę.
    Z góry dziękuję Wam za odpowiedzi
    Pozdrawiam

20. Parszy

Parszy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ma może ktoś dostęp do instrukcji w PL ?

Wczytywanie...

Poleć forum