1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór - czy mi się opłaca .

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pickm3n, Wrzesień 22, 2010.

1. pickm3n

pickm3n Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    A więc tak mam x360 premium (przerobiony chce koniecznie zagrać przez XBL) mam zamiar go sprzedać w jakiejś sensownej cenie tak aby po sprzedaży zakupić albo Slima albo Elite z tego co wiem kosztują mniej więcej tyle samo ale mam problem czy mi się opłaca czy nie. Mam mojego premium dokładnie w grudniu mijają 2 lata od kupna.

Z góry dzięki. Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    Ja bym sprzedal i kupil konsole z Jtagiem a liva sobie narazie darował
    potem na siwieta z promocji bym wyrwal nowa konsole za np 600 -700zl max
    wtedy bym pomyślą o nim i o live polski bo narazie slabo z nim

4. sebastianzola

sebastianzola Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Toruń/Bydgoszcz
    skoro zamierzasz grać na live'ie to sprzedaj i najsensowniejszym(jedyny) rozwiązaniem jest kupienie slima

5. pickm3n

pickm3n Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Małe pytanie bo nie znam się na tym całym sprzęcie ;/ co to jest Jtag ? || Ewentualnie w jakiej cenie bym mógł go sprzedać.

6. sebastianzola

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Toruń/Bydgoszcz
    jTag czyli modyfikacja konsoli, ktora pozwala na wpiecie dysku jakiego chcesz, gierki z live na dysku, granie w gre z hdd bez plyty i takie tam.... ogólnie złamanie wszystkich zabezpieczeń M$ tak to ujme

PS: żeby cieszyć się jTagiem musisz mieć dash nie wyzszego niz 7137 chyba jęli masz już nowszy to po JTagu

7. pickm3n

pickm3n Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Nie wiem sprzedał bym go z 20 grami za 900 ? 850 ? (oczywiście z kablem HDMI i tymi innymi headsetem ogółem wszystko co było do x-boxa) i poczekał do tego grudnia na promocje oczywiście ;] i kupił bym Slima . Chyba to jest najbardziej rozsądna myśl bo nie lubię się bawić w przerabianie, sprzedawanie itd. :p

8. sebastianzola

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Toruń/Bydgoszcz
    poczekaj do świąt i kup slima o ile zależy ci na livie. wybor zalezy do ciebie

9. Shin3

Shin3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Targ
    Hmmm
    Ja bym na twoim miejscu sprzedal starego Xklocka i kupił wersje slim. Wtedy spokojnie czekał aż XBL będzie się rozwijał.
    Co do XBL to jak wejdzie do Polski to będzie to wersja bardzo okrojona i trochę czasu minie zanim dorównamy poziomem do UK.

10. eloelo320

eloelo320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Rozumiem, że skoro klocek przerobiony to te 20 gier to kopie? Jeżeli tak to weźmiesz (i to tylko przy założeniu, że to jasper) max 600-650zł.

11. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Jak dobry klocek i da rade to ew. reflash na lt 1.1 i narazie smigasz po necie (ew.Jtag) :D jezeli to nie jasper to duzo za niego nie wezmiesz i nie ma sensu sprzedawac a z czasem kupisz nowa nieprzerobiona.Co do nowych slimow narazie bym sie wstrzymal.Gdzies czytalem ze wystepuja w slimach nowe buble jak zaciecia konsoli i tragiczny spadek klatek (bodaj temat o RDR).

12. leksior

leksior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    500-600 zł sprzedasz, ja za 500 sprzedałem po banie <hahaha>

Wczytywanie...

Poleć forum