1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór dostawcy internetu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dzokej, Listopad 19, 2012.

1. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Witam. Posiadam internet - radiówka 512 kbs/s (chyba tak sie to pisze :)) i mnie cholera bierze z nim. A wiec czas na zmiany : Jaki internet wybrać i u jakiego dostawcy? Jest tylko problem ze nie moge miec na kabel - nie moge nawet zamontowac tel. Stacjonarnego ( to co zczailem co powiedzieli mi znajomi - jesli sie myle to sorka ale jestem zielony :( )

Dostawcy typu Netia itp

Jesli zly dzial , to sorka ale to jest chyba offtop :)

Wyslane za pomoca kartofla na korbke

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Skoro nie możesz mieć kablowego to troche ciężko będzie o stabilny Internet... Może Orange? LTE?

4. patrick94

patrick94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Górny Śląsk
    A tam godosz... Pracuje obecnie u swojego providera od neta i wiem jak to wszystko obecnie wygląda bo sam instaluję ludziom neta.. Do rzeczy wszystko zależy od lokalizacji.. i właśnie providera lokalnego.. bo np My mamy u siebie w mieście tak, że prawie z każdego miejsca nie ma problemów z netem do 20mb/s po radiu oczywiście dokładniej za pomocą anteny zazwyczaj Ubiquiti NanoStation Loco M5. Jeżeli anteny się w miarę dobrze widzą to 5m bez problemu powinieneś uzyskać ale to wszystko zależy od dostarczyciela jaki on ma sprzęt czy np ma jeszce anteny na 2,4GHz czy już na 5 itd itd to ma multum współczynników.. więc najlepiej popytaj swoich lokalnych dostarczycieli czy by Cię po radiu nie podłączyli.. raczej nie powinno być problemu tylko, że droższa instalacja.. u nas jest to 150 zł w zależności od abonentuu a u innych nie wiem. Ogólnie mówiąc w obecnych czasach można mieć stałe radio czyli stabilny net po radiu..

5. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Cóż, mam ten sam problem co Ty, również nie mogę mieć internetu 'na kablu', a chciałbym, bo obecnie jest to najlepszy wybór... Mogę Ci polecić internet mobilny Orange Free, u mnie sprawdza się bardzo dobrze. Prędkość na umowie 7,2 Mb, i o dziwo w rzeczywistości mam coś w tych granicach... Pingi bardzo dobre, bez problemu i lagów można grać w CoDa, FiFę... Niestety, na dzień dzisiejszy internet mobilne dostępne są tylko z limitami - ja mam 20 GB - ten limit spokojnie starcza na hardkorowe granie na X360, oglądanie filmów na YouTube(ale nie przesadzaj:)) i częste korzystanie z sieci. Cóż, chyba nic lepszego na dzień dzisiejszy nie znajdziesz, wybór na rynku bardzo mały, na pewno nawet nie oglądaj się za LTE, czytałem naprawdę wiele opinii o tym ... czymś, które mówią jasno - 'JAK NAJDALEJ'.

6. Dzokej

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Odp: Wybór dostawcy internetu

No właśnie limity . U mnie w domu jest 6 urzadzen pobierajacych neta ( 3 kompy xbox i 2 telefony) i o takich limitach nawet nie mysle . LTe slyszalem ze gowno , wiec nic z tego :)

Czekam na dalsze propozycje :)

7. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43

A tak z innej beczki czemu nie możesz na kablu i czemu nie możesz telefonu stacjonarnego ?
    W limity się nie baw,masz tego trochę do podpiecia.
    Może innego dostawcę "radiówki" znajdź w swoim regionie.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

8. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Niekoniecznie.
    Wszystko zależy od Strategii ISP, sprzętu i zachowania strefy Fresnela.

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Dokładnie, z jakiego powodu nie możesz mieć 'kablowego' neta?

10. buczi

buczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Puławy

Mój były dostawca radiowego internetu miał dobry sprzęt i szybki support. Ale w ostatnim czasie zaczął się cofać. (ceny za prędkość wysokie 75 zl/ 2mb) ale pingi nizsze od obecnego kabla co mam( neo do 20 mb. Rzeczywiste od 8-14).
    Jeżeli znajdziesz dobrego operatora radiowego to można wziąć, no i pytaj się ludzi, czy np nie muli wieczorami, bo to chyba najważniejsza pora.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk

11. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX

Bo Uzyskał BMT od TP.

Sent from my new Samsung Galaxy SIII

12. Dzokej

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów

Mieszkam na odludziu , gdzie jeszcze nie zamontowali calej tej sieci czy jak to sie nazywa.

13. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Skąd mamy wiedzieć jakie masz opcje u siebie w regionie ? Sprawa jest prosta. Każdy internet mobilny = limity. Nie masz innej opcji, trudno. Jest jeszcze Tooway bodajże...ale ceny i cała reszta mija się z celem, nie jestem pewien czy oni nie mają limitów także.

Wczytywanie...

Poleć forum