1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór gry.

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez groszek17, Czerwiec 6, 2012.

1. groszek17

groszek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Siema, mam pewien problem ponieważ nie wiem którą gre wybrać Call of Duty Modern Warfare 2 czy Medal of honor 2010 szczególnie chodzi tutaj o multi. W której grze jest lepsze, jakieś plusy czy minusy ? Gra jest dla brata bo jutro ma urodziny a ja o nich zapomniałem i jeszcze dzisiaj bym chciał skoczyć do empika i zakupić tą gre. Z góry dzięki za odpowiedzi :))

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    co do multi raczej mw2 jakbyś kupił black ops albo mw 3 to był dopiero wypas. ale obie gierki są dobre ale mw2 raczej bym kupował na twoim miejscu.

4. NcK

NcK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla meni MOH 2010 poza fabula w singlu niczym nei pociaga grafika nie zachwyca , zdecydowanie MW2

Wczytywanie...

Poleć forum