1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór internetu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez saymon3, Listopad 28, 2009.

1. saymon3

saymon3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, niedługo kończy mi się umowa z neostradą za internet 1mb. Chciałbym sprawić sobie nowy internet, najlepiej nie zmieniając dostawcy bo nie mogę nic tp zarzucić. Interesowała by mnie prędkość ok. 6mb, tylko że mieszkam w miasteczku 11tyś. i mam pytanie czy jest możliwość ''wyciągnąć'' taką prędkość?
    Nie analizowałem obecnej sytuacji u innych dostawców internetu może zaproponujecie coś innego niż tp?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Ja mam internet 50 mb od netii. dostawcy nic nie można zarzucić, zasięg napewno będzie w twoi miasteczku, transfer przy pobieraniu plików ok.7 mb/s. Abonament też nie jest strasznie wygurowany. Naprawdę polecam.

4. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Netia idzie po łączach tp. Także z tym problemu nie będzie.

5. saymon3

saymon3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy ktoś zorientowany w tych sprawach może mi powiedzieć czy moge zmienić prędkość łącza internetowego kiedy umowa na stare łącze kończy mi się za ok. rok? Chodzi oczywiście o neostrade, bo jeśli nie ma takiej opcji to dalsza rozmowa nie ma sensu.

6. wilku1212

wilku1212 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    wawa
    nie wiem w tym momencie o co ci biega

chcesz zrezygnowac z Neo czy zwiekszyc w niej predkosc??
    z neo mozna zrezygnowac tylko płaci sie wytedy kare ;/ a jesli o zmiane predkosci chodzi to sie chyba nic nie płaci ^^

mi sie konczy umowa w neostradzie i przenosze sie do netii

7. saymon3

saymon3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teraz mam internet 1mb umowa kończy mi się za rok. Chce zwiększyć prędkość np. do 6mb, i czy musze czekać ten rok czy teraz poprostu od ręki zwiększyć prędkość?
    Nie chce odchodzić a poprostu zmienić prędkosć połączenia.

8. livingfear

livingfear Guest

wydaje mi sie ,że jezeli chodzi o zwiekszenie to od reki bez problemu to Ci zmienia na 6mb,gorzej ze zmniejszeniem.ze zwiekszeniem predkosci To tak jak bys poprostu wykupil dodatkowy pakiet.

9. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Zwiekszyc powinni ci od reki, za dodatkowa oplata ale bez zadnych sankcji, kar.

10. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    zwiększyc prędkość możesz w każdej chwili ,a rozwiązać umowę z TPsą bez kar można gdy do domu przyjdzie ci info że tpsa zmienia cos w regulaminie i wtedy na podstawie nieakceptacji powyższych zmian rozwiązujesz umowę bez konsekwencji

Wczytywanie...

Poleć forum