1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór kabla HDMI

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez sebool12, Luty 23, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sebool12

sebool12 Guest

Witam

Otóż chcę podłączyć mojego xboxa przez HDMI do TV i tu piszę I pytanie Czy będę miał dźwięk w TV ?
    Jaki kabel HDMI byśle polecali do 30zł bo zauważyłem, że nie które kable mają takie po dwie kostki, a nie które nie i nie wiem czy to dobrze, że ma czy nie.
    Jeżeli znacie jakieś sprawdzone kable i są one na allegro do 30zł to byłbym wdzięczny, jeżeli dalibyście mi link do aukcji na allegro.

Co sądzicie o tym kablu
    Widzę, że dużo osób go kupiło (zostało 6 z 50)

Z góry THX

Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Bierz obojętnie jaki, przejdź się do carrefura i weź najtańszy jaki będzie (14.99zł chyba). W kablach HDMI jakość zawsze będzie taka sama, obojętnie czy kosztuje on 5 czy 150zł.

4. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Dopiero powyżej 4m opłaca się dorzucić parę groszy, a tak to wystarczy zwykły za 20zł.

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    no ale kabel za 5zl szybko sie rozsypie a porzadny np bigbena za 50 nigdy;] +pozlacane koncowki

6. sebool12

sebool12 Guest

7. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    BIgBen robi dobre kable ale analogowe.
    Z cyfrowymi możesz miec pozłacane, platynowane i Bóg wie jakie - to i tak nic nie da. Ważne aby sygnał był przesyłany. Jeśli będzie i dotrze do odbiornika - obraz będzie w najwyższej jakości.
    Temat zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum