1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór kabla VGA

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Yankes17, Styczeń 30, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Yankes17

Yankes17 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Proszę was o pomoc w wyborze kabla

Otóż zakupiłem konsole Xbox 360 Premium 60GB Przerobiłem ją na ixtreme 1.5

i taki mam monitor CRT bodajże 17,18cali i kabel VGA jest już na stałe w nim wbudowany więc kupiłem to ->Adapter VGA 15 pin, żeński D-SUB !! VEGA !! (515160256) - Aukcje internetowe Allegro

i teraz takie pytanie bo do tego adaptera podepnę z jednej strony kabel ten co jest na stałe wbudowany do monitora mojego tą wtyczkę przykręcę z jednej strony do adaptera a z drugiej trzeba kupić sobie kabel VGA i ten co kupie przykręcę wtyczkę od tego kabla co kupie VGA z drugiej strony i będą dwa kable połączone i teraz pytanie który z tych 3 kabli wybrać bo adapter już mam tylko kabel mi jest potrzebny oto kable->

KABEL do XBOX 360 VGA HD AV OBRAZ HDTV LCD PLAZMA (536643258) - Aukcje internetowe Allegro

KABEL XBOX 360 VGA HD AV OBRAZ DO LCD CRT PLAZMA (535472653) - Aukcje internetowe Allegro

KABEL VGA XBOX360 do MONITORA LCD PROJEKTORA od SS (524389847) - Aukcje internetowe Allegro

Proszę o pilną odpowiedz bo jeszcze dzisiaj chce zamówić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Kup ktory chcesz , kazdy to shit . Zmien nazwe tematu

4. Yankes17

Yankes17 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ten może być? KABEL XBOX 360 VGA HD AV OBRAZ DO LCD CRT PLAZMA (535472653) - Aukcje internetowe Allegro

5. pawel92g

pawel92g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak może być ten. Jeżeli o to ci chodzi to nie ma różnicy, który z nich wybierzesz.

6. Yankes17

Yankes17 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przy moim monitorze CRT LG 17 CALI mam kabel VGA wbudowany i wyglonda tak koncówka którą trzeba do adaptera wpiąc:

http://i44.tinypic.com/5y5j6s.jpg

http://i40.tinypic.com/33m51ly.jpg

http://i40.tinypic.com/3fw2x.jpg

i powiedzcie mi czy ten adapter będzie dobry Adapter VGA 15 pin, żeński D-SUB !! VEGA !! (515160256) - Aukcje internetowe Allegro ?

Chodzi mi oto czy tą moją końcówkę od monitora co powyżej pokazałem wepnę w ten adapter Adapter VGA 15 pin, żeński D-SUB !! VEGA !! (515160256) - Aukcje internetowe Allegro ? proszę o pomoc

7. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tak wepniesz, będzie działało. Szukaj bo takie pytanie nie raz zapadło.

8. Yankes17

Yankes17 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. Yankes17

Yankes17 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0