1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór karty graficznej

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bolek Kamil, Styczeń 1, 2013.

1. Bolek Kamil

Bolek Kamil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Potrzebuje nowej karty graficznej a mój budżet jets bardzo ograniczony (150zł). Szukając kart na allegro znalazłem tą GIGABYTE HD4850 512MB (2913157695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i tutaj rodzi się pytanie a własciwie dwa. Czemu karta jest taka tania i czy istnieje prawdopodobieństwo szybkiego uszkodzenia tej karty ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZMZZ813

ZMZZ813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Słupsk
    Odp: Wybór karty graficznej

Za ta kase lepszej grafy nie kupisz :D Chyba ze GeForce 9800GTX+ ale ona jest slabsza od HD4850. I dlaczego mialaby sie uszkodzic? Wyjmujesz z pudelka, wsadzasz w gniazdo PCI-E, zamykasz blaszaka i nic nie ma prawa jej sie tam stac :)

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    oprocz przegrzania w wyniku suchej pasty to nic:)

Wczytywanie...

Poleć forum