1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór kina domowego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mC__, Maj 29, 2010.

1. mC__

mC__ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Ostatnio padły mi głośniki i planuje sobie zakupić mini kino domowe by podłączyć do konsoli.
    Nie szukam czegoś z wyższej półki, nie jestem również koneserem kina - zależy mi tylko na w miare ładnym i mocnym dźwięku. Główne przeznaczenie to j/w konsola, muzyka i od czasu do czasu jakiś film. Pomieszczenie mam malutki bo to pokoik 12m2. Interesują mnie zestawy do max 600zł.

Co sądzicie o tym?

KINO DOMOWE PANASONIC SC-PT170 EP-K 330W!MixMedia! (1054162699) - Aukcje internetowe Allegro

lub co też możecie polecić z własnego doświadczenia lub obserwacji

z góry dzięki
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. SinRock

SinRock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    LDZ
    Po pierwsze, nie kupuj zestawu popierdułek... kup głośniki + amplituner. Najlepiej było by dozbierać parę groszy i kupić np. Jamo s426 HCS3 ( zestaw 5.0 - 800zł z dostawą) + jakiś używany ampli do 300-400zł. Takie moje zdanie....

4. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Po pierwsze to rusz głową. Na prawdę sądzisz, że zestaw, który zaproponowałeś to dobry pomysł do pokoju 12m2 (!) ?

Po drugie. Forumowicz chce by ktoś poradził mu zestaw do MAX(!) 600zł, a Ty przekraczasz MAKSYMALNY limit o jakieś... 2 razy tyle.

Nic tylko pogratulować.

Do samego zainteresowanego to za 600zł nie spodziewaj się sprzętu, o dużej mocy, ale jak wiadomo kino domowe nie służy do słuchania muzyki.:)
    Ja bym szukał coś pokroju Samsunga HT-TZ 222. Ma HDMI i wejście optyczne. Może uda Ci się, gdzieś wyrwać za 600zł.

pzdr

5. Dzefii92

Dzefii92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacie/Sanok
    hehe lepiej kup subwoofer 2.1 do takiego małego pokoju.pozdro

6. westmarcin

westmarcin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    po 1. Za 600 zł ndo pokoju 12 m2 nie sugeruj się mocą ale czystością brzmienia , najlepszym rozwiązaniem jest pojscie do sklepu z mozliwoscia odsluchu , ten ktory dla ciebie najlepiej brzmi ten bierz , najlepiej nie idz do jakiegos sklepu typu rtveuroagd tylko jakiegos bardziej profesjonalnego - cos tanszego napewno bedzie , jesli nie to w ostatecznosci saturn itp. ale popros o odsluch.

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    W tej cenie to polecam kino domowe firmy samsung :) jak kolega wyżej najlepiej pójść do sklepu i sprawdzić jak brzmi taki zestaw ;) lub w ostateczności poczytać opinię użytkowników.

8. the_bart123

the_bart123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zasada jest prosta - jak nie masz specjalnego pokoju do tylko I WYLACZNIE kina domowego to cos powyzej 2.1 JEST BZDURA (!)

co do 600zl - celuj w cos z napisem Creative lub Logitech - nie daj bog jakies mediatech i inne zle jak kupa sprzet

NIE SLUCHAJ SIE OPINII TYPU - ja mam np. mediatech i sobie chwale itp.

osobiscie polecam wydanie tych 600zl na uzywany sprzet - tam i tak ZAZWYCZAJ nie ma co sie zepsuc - to tak jakbys kupowal np. noz

chyba nie musze cie uczyc kupowania uzywanego sprzetu - np. widzisz uzywane glosniki za 500zl - a nowe sa za 600zl TO SIE NIE KUPUJE UZYWANYCH - jak sa glosniki nowe za 600zl a uzywane w dobrym stanie za 300zl - to sie mocno przemysla swoj zakup

9. mC__

mC__ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiem że za 600zł nie kupie kina domowego tylko jak ktoś wyżej wspomniał raczej to będzie namiastka, no ale mówie nie jestem koneserem kina czy muzyki tylko zwykłym zjadaczem chleba i nie wymagam od zestawu niewiadomo czego - chce tylko by ładnie i czysto grało

10. the_bart123

the_bart123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak juz pisalem - z klasy sredniej czyli cos z napisem Logitech/Creative i by mialo 2.1 i jak najmocniejszy soobwofer i to wszystko do ceny ktora masz i postepuj tak jak napisalem powyzej

11. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak chcesz coś mocnego to kup Logitech Z2300 THX (satelity 2x 40W RMS a subwoofer 120W RMS). Miałem ten zestaw podłączony pod X-a i dźwięk rewelka :)

12. kubakutno

kubakutno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KUTNO
    Myśle że X-540 by ci wystarczyły cena to max 300 zł jeśli nie to poszukaj czegoś z wejściem optycznym najlepiej jakieś logitechy albo creativy 2.1 :)

13. pepesza

pepesza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Za taka kwotę masz piękne kino domowe sony. Czystość i selektywność dźwięku jest mistrzowska. Jest tylko jedno ale, w tej swojej kliteczce na pewno nie podkręcisz nawet do połowy. O osobnych, dodatkowych wzmacniaczach lepiej zapomnij. Kup zestaw.

Wczytywanie...

Poleć forum