1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wybór konsoli x360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamos1602, Październik 16, 2013.

1. kamos1602

kamos1602 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Siedlce
    Witam, zastanawiam się nad kupnem jednej z dwóch konsol:

1. Nowość! Xbox 360 500GB + RGH + RGX - Sklep! 24GW! (3631854459) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. NOWY XBOX 360 SLIM 4 GB +RGH+DYSK 500 GB -GW-SKLEP (3611736449) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Konsole różnią się jedynie chipami zamontowanymi na płytach głównych oraz długością gwarancji.
    Numerek 1 ma chip RGX CR3 (dawny DGX) oraz gwarancję na 2 lata
    Numerek 2 ma chip SQUIRT360 V.1.2 BGA + gwarancję aż na 3 lata

Różnica ceny z wysyłką między obiemama konsolami to tylko 22zł, więc nie stanowi to problemu. Proszę pomóżcie, bo sam chyba się nie zdecyduję... czy te chipy mocno się różnią? Bo nie ukrywam, że chętniej bym wziął konsolę z 3 letnią gwarancją :) Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1063
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Bierz od dextera

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. kamos1602

kamos1602 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Siedlce
    Ok, ale jak możesz to podaj jakieś argumenty... dlaczego właśnie od Dextera?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1063
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zrobione na dobrym chipie, użytkownik z forum. Za 2 lata to juz pewnie tej konsoli i tak nie będziesz miał.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  6. kamos1602

kamos1602 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Siedlce
    Ok, dzięki za pomoc, dałem "przydatne" :)

Co do konsoli to będzie to moja pierwsza konsola gdzieś od dziesięciu lat (gdy kupiłem PS1), więc nawet gdy wyjdzie Xbox One to raczej nie będę jej wymieniał :) Na nowościach gier jakoś szczególnie mi nie zależy, konsola ma być po prostu taką przyjemnością od czasu do czasu.

Wczytywanie...

Poleć forum